MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

logoNedávno jste si mohli přečíst informace o novém updatu hry EVE Online a jedna z věcí, ze které se mohou hráči EVE Online těšit s příchodem nového updatu Dominion, je redesign planet. Celý projekt redesignování byl týmovou prací, kdy si jednotlivé úkoly přehazovali vývojáři EVE s dalším týmem v Shangai. Proč? Čtěte dál.

Váš oblíbený portál MMOGames.cz vám přináší libovou záležitost. Nepochybně jste už slyšeli o hře Star Trek Online, titulu z dílny Cryptic Studios ve spojení s Atari. A stejně tak nepochybně chcete slyšet víc. Někteří od nás už dostali beta klíče. Že to není dost? Pravda. Podařilo se nám udělat exkluzivní rozhovor s exekutivním producentem STO - Craigem Zinkievichem a zeptat se ho na věci, které nás (a vás) zajímají. Plus se můžete pokochat dvěma screenshoty, které byly poskytnuty také pouze našemu portálu.

logoCCP Games spustili nové stránky k novému datadisku hry EVE Online nesoucí název Dominion. Dříve stránka sloužila spíše jako teaser, ale teď na ní najdete spoustu nových sekcí, informací a seznam featurek, které tento update přináší. Seznam je docela dlouhý a obsahuje velkou spoustu zajímavých věcí. V pokračování článku si můžete přečíst co se na nás chystá a shlédnout ještě čerstvý a velmi impozantní trailer.

Logo hry Guild WarsV polovině října se na wiki stránkách a fórech začaly až nebezpečným tempem rozmnožovat zprávy zoufalých hráčů hry Guild Wars od firmy ArenaNet, kterým byl hacknut účet. Tyto incidenty si velmi rychle získaly pozornost komunity Guild Wars hráčů, hlavně kvůli značnému nárůstu počtu jednotlivých případů.

Aion: trhák, nebo propadák? (2.část)

Kategorie: Články | Hra: Aion - Články hry | Autor: Kalimero
Klíčová slova: kritika

[*AKTUALIZOVÁNO*]

logo

Archie: Jen malá editace: 18.11. vyšel nový patch, který leccos opravil. Zdržím se podrobnějšího komentáře, ale sluší se napsat, že některé věci v článku kritizované se změnily. Trochu ;-) Např. broker už vyhledává bez ohledu na velká písmena, private store si otevřete na libovolnou dobu, za questy jsou navýšeny zkušenosti atd. Celkový ráz hry to ale zásadněji nezměnilo. Tolik pro upřesnění.

Druhý díl celkem třídílného seriálu, ukazující odlišný pohled na jedno z nejvíce hype MMORPG poslední doby - Aion od NCsoftu. Jeho autorem je uživatel Archie. Další záporná dávka argumentů jasně svědčí o tom, že ne každému Aion sedne. Pokud jste ještě nečetli hojně komentovaný první díl článku, na který tento přímo na vazuje, rozhodně to doporučujeme.

2 komentáře/2 novýchAktualizováno: 1.12.2009 23:44 | Vydáno: 27.11.2009 21:19

Logo hry Fallen EarthVítejte u třetího, předposledního dílu seriálu o hře Fallen Earth od stejnojmenné firmy. V předchozím díle jsme se vydali dále po stopách našeho osamoceného tuláka drsnou postapokalyptickou krajinou a pověděli jsme si něco o důležitých prvcích a principech hry. Dnes si povíme nejen o osudu našeho tuláka, ale i o jednom z nejdůležitějších a nejvýznačnějších (a také nejkomplexnějších) prvků hry - mám tím na mysli frakce. Tento díl měl být poslední, avšak frakce jsou v případě Fallen Earth natolik rozsáhlé a komplexní téma, že si zaslouží samostatný díl. Na výsledné dojmy a verdikt si tak musíme počkat do čtvrtého, a teď již definitivně posledního dílu.

Lotro: Siege of MirkwoodMinulý týden konečně padlo NDA pro testery nejnovějšího přídavku pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood a tak se k nám konečně dostala hromada novinek a ověření starších faktů. My se v tomto článku oprostíme od nějakého představování hry, souvislostí a prakticky celého Tolkiena a vrhneme se rovnou do hromady nových informací a faktů, ať už příjemných, či nepříjemných.

Allods LogoAllods Online je mnou velmi očekávané, zdarma hratelné MMORPG od ruské firmy Astrum Nival. Od 10. do 24. listopadu probíhá Closed Beta Test v Americe a já jsem u toho samozřejmě nemohl chybět. Pojďme se tedy podívat, jak tato hra vypadá a jestli mé čekání nebylo zbytečné.

Aion: trhák, nebo propadák? (1.část)

Kategorie: Články | Hra: Aion - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: kritika

logoPřinášíme vám několikadílný článek od jednoho z našich čtenářů, Marka Svítka. Aion, hra od tvůrců Lineage 2, jež vzala MMORPG scénu útokem. Obrovský hype a nepochybná úspěšnost této hry mluví za vše. Ale je tomu opravdu tak? Autorův úhel pohledu na tuto jihokorejskou hru je více než zajímavý a přináší cenné informace všem potenciálním hráčům této hry.

City of Heroes logoDnes budeme pokračovat v nové sérii článků z tvorby mmorpg.com, ve které se různí developeři vyjadřují k tématu designu MMORPG. Dnes se podíváme na rozhovor s Billem Roperem z Cryptic Studios jak pracují na vyvážení ranged a melee povolání v jejich MMORPG City of Heroes.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání