Star Trek Online

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
52 %
Grafika
Grafika: [?]
60 %
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:
Obal Star Trek Onlinelogo

Star Trek Online od roku 2008 vyvíjí společnost Cryptic Studios, která jej převzala od Perpetual Entertainment, kteří na hře pracovali od roku 2004. Jak už napovídá název, půjde o sci-fi MMORPG ze Star Trek univerza.

Děj se odehrává v roce 2409, tedy 30 let po událostech z filmu Star Trek: Nemesis. Autoři to berou jako malý restart, kdy se nijak nemusí ohlížet na předchozí Star Trek filmy či seriály. Z toho ale plyne smutný fakt, že Spocka nebo kapitány Kirka a Picarda ve hře nepotkáte.

Vžijete se do role mladého velitele Hvězdné Flotily nebo Klingonského válečníka při jeho prvním velení. Ze začátku bude možné hrát pouze za dvě rasy a to lidi nebo klingony. Další rasy (borgové, romulani, atd..) přijdou později. Postupně získávejte vyšší hodnosti a s tím spojené lepší lodě a posádku. Ve hře nepůjde jen o velení vlastní lodě, ale zažijete i dobrodružství na cízích světech, kam se můžete vylodit, nebo o potyčky na palubách vesmírných lodích.

Star Trek Online by měl vyjít na podzim roku 2009.

Oficiální web: startrekonline.com
Vývoj: Cryptic Studios
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Sci-fi [?]
Stav: Otevřená beta [?]
Typ platby: Hra + měsíčně [?]
Cena: 39.99 €
Poplatek: 12.99 €/měsíčně
PVP: ANO
Doporučená věková hranice: 12 let
Platforma: Windows, Playstation 3, Xbox360
Fanstránky:
Posledních 10 obrázků
Star Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek OnlineStar Trek Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 2.7.2010 15:08

Recenze hráčů na hru Star Trek Online

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Žádný uživatel ke hře Star Trek Online nenapsal recenzi. Buď první!
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání