Články o hře Star Trek Online

Ne nelekejte se, nezačnu vám zde popisovat první z epizod Star Treku (tak se ta první stejně nejmenuje). Tak jako každá větší mmo hra dostává Star Trek Online svůj první větší patch, který mnohé opraví a mnohé přidá. Common Ground - tak vývojáři z Crypticu nazvali svůj patch, který ma vyjít někdy mezi 13. a 31. březnem 2010. Na jakých vylepšeních tedy autoři pracují?

Logo hry Star Trek Online

Není to dávno, co MMORPG hra Star Trek Online od studia Cryptic zahájila ostrý provoz. Možná právě proto se následující zpráva zdá téměř neuvěřitelná - tahle hra, založená na značně populárním univerzu Star Trek, už nyní dosáhla mety jednoho milionu registrovaných účtů! Přišel s tím opět server Massively.

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Přidán nový Ground Combat trailer!

Logo hry Star Trek Online

MMORPG hra Star Trek Online od firmy Cryptic, kterou jsme měli možnost vyzkoušet během uzavřené bety, hlásí ostrý start! Dnešním dnem se tak spouští řadou hráčů očekávaná hra, která vychází ze značně populárního univerza televizních seriálů a filmů Star Trek.

4 komentáře/4 novýchAktualizováno: 3.2.2010 9:46 | Vydáno: 2.2.2010 23:03

logoPo naší nedávné soutěži o betaklíče do očekávané Sci-fi MMO Star Trek Online přichází fanouškovský spřátelený web startrekonline.cz se soutěží o Star Trek Online Digital Deluxe Edition. Tato edice se od běžné edice odlišuje zejména tím, že si ji můžete stáhnout přímo z internetu a obsahuje celou řadu bonusů, mezi něž kromě přístupu do bety patří například multi-prostorový osobní štít založený na borgské technologii, možnost hrát za Trilla nebo například set uniforem z originální série Star Treku.
Znovu se budete snažit o nejvtipnější název ke zvolenému obrázku. Detaily, jak zapojit svůj smysl pro humor, najdete uvnitř článku.

logoNení tomu tak dlouho, co jsme vám slibovali dojmy a pocity z hraní Star Treku Online. Klíč do prozatím uzavřené fáze beta testu do redakce MMOGames.cz konečně doputoval a my jsme tak mohli strávit dlouhé dny a noci jeho hraním. A jaké to bylo?

Star TrekZa devatero horami, za devatero řekami a v jedné né moc předaleké galaxii vyvíjí lídé z Crypticu očekávanou hru Star Trek Online. Slibná hra vytvořená podle jedné z nejsilnějších licencí je nyní ve stádiu uzavřené betaverze a plánuje splnit sny všech fanoušků tohoto univerza. Ovšem nejsou první, kdo se o tuto hru pokouší. Po dlouhá léta držela licenci firma Perpetual Entertaitment, které se vývoj nepovedl a v lednu roku 2008 byla hra předána již zmíněnému Crypticu.

Váš oblíbený portál MMOGames.cz vám přináší libovou záležitost. Nepochybně jste už slyšeli o hře Star Trek Online, titulu z dílny Cryptic Studios ve spojení s Atari. A stejně tak nepochybně chcete slyšet víc. Někteří od nás už dostali beta klíče. Že to není dost? Pravda. Podařilo se nám udělat exkluzivní rozhovor s exekutivním producentem STO - Craigem Zinkievichem a zeptat se ho na věci, které nás (a vás) zajímají. Plus se můžete pokochat dvěma screenshoty, které byly poskytnuty také pouze našemu portálu.

logoCryptic Studios před nevelkou chvílí vydalo první část ze série videí zaměřených na ship combat ve Star Trek Online. Video po dlouhé době konečně ukazuje nějakou akci tak, jak opravdu ve hře vypadá. Craig Zinkievich - produkční ředitel, Zeke Sparkes - jeden z designerů a producent Daniel Stahl nás, jak je už zvykem, celým videem provedou.

Star Trek OnlineKdyž fanoušci Star Treku slyšeli o nové onlinovce, první na co se kromě průzkumu nekonečného vesmíru těšili, byly jejich vlastní vesmírné lodě a možnost se jimi projít, upravit je, pokecat se svojí posádkou, prvním důstojníkem Spuckem, doktorem McGayem... To jim ovšem vývojáři z Cryptiku zatrhli už v ranném stádiu témeř sebevražedného nadšení, kdy fanoušek nejí, nepije, nepracuje a čeká pouze na vydání. Nyní se však mohou znovu radovat, vývojáři oznámili velitelské můstky!

Star Trek Online Cryptic konečně zveřejnil jaké hardwarové nároky bude mít dlouho očekávaný titul Star Trek Online. A není to nic strašného, mělo by to bez problémů běžet i majitelům starších PC sestav.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání