MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

2010Letos jsme se dočkali několika nových her - některých lepších (např. Fallen Earth), některých horších (např. Twelve Sky 2). Tento rok nám všem přinesl i tento web - po letní pauze jsme do toho znovu praštili, obměnili redakci a snažili se web vést co nejlépe tomu bylo v našich silách. Ale netřeba se ohlížet, rok 2009 je téměř za námi a přichází rok další - rok hrami doslova opředený. No a my se teď podíváme na ty nejvýznamnější události mmo scény, které nás v následujícím roce čekají.

EinsteinPříhodně v čase vánočním se naskytla příležitost obdarovat vás menším dárkem v podobě dalších novinek a oprav na webu. Po krůčcích k dokonalosti, je snaha na našich nedělních redakčních poradách, kde mimo jiného se snažíme formulovat nápady a připomínky na zplešení obsahu i webu samotného. Vznikl tak další souhrn menších i větších změn, o kterých je záhodno informovat, stejně jako o možnosti nám přímo napsat, pokud máte nápad na nějakou novou funkci nebo jste jen našli systémovou chybku. Jelikož si děláme systém sami, můžeme vás tímto neomezeným luxusem nových věcí obdařit, narozdíl od narychlo spíchnutých řešení. Chce to však aktivitu z obouch stran.

V dnešním updatu se hodně změn událo na fóru, aby se diskutovalo lépe a lépe. Změny jsou však i na jiných místech, jak se můžete přesvědčit.

Většina z vás se už pravděpodobně pomalu a nedobrovolně sápe k dnešní rybině, opojeni onou úžasnou, vskutku Vánoční a rodinnou atmosférou. Nepochybně se už nemůžete dočkat, až se dostanete zase zpátky k nějakému tomu povedenému MMO titulu, se kterým jste zajisté chtěli strávit tyto Vánoční a Novoroční svátky ve společnosti svých nejbližích ;-)

Včil je ale čas opustit svou virtuální rodinu a strávit čas s tou opravdovou (doporučuje 4 z 5 psychologů). Odskočte si proto na chvíli od PC a upalujte chroustat tuny přecukrovaného cukroví vyvaleni u pohádek a nasajte tu atmosféru. My vám k tomu za celou naši redakci přejeme příjemné, šťastné a veselé prožití těchto jedinečných zimních svátků.

Šťastné a veselé vám přeje redakce MMOGames.cz

MMORPG santa

logoNení tomu tak dlouho, co jsme vám slibovali dojmy a pocity z hraní Star Treku Online. Klíč do prozatím uzavřené fáze beta testu do redakce MMOGames.cz konečně doputoval a my jsme tak mohli strávit dlouhé dny a noci jeho hraním. A jaké to bylo?

logoUž máte dost fantasy? Elfů a trpaslíků? Máte prostě chuť na něco jiného? Na starou dobrou střílečku ze sci-fi prostředí? Se špionáží, rozsáhlým systémem agentur a poněkud nevšedním AvA? Tak možná přesně pro vás je Global Agenda od Hi-Rez Studios. A hra samotná není na tomto projektu to jediné zajímavé. Je to i samotná firma, lépe řečeno její zakladatel. V čem tkví ta zajímavost? MMOGames.cz vám to prozradí.

Star TrekZa devatero horami, za devatero řekami a v jedné né moc předaleké galaxii vyvíjí lídé z Crypticu očekávanou hru Star Trek Online. Slibná hra vytvořená podle jedné z nejsilnějších licencí je nyní ve stádiu uzavřené betaverze a plánuje splnit sny všech fanoušků tohoto univerza. Ovšem nejsou první, kdo se o tuto hru pokouší. Po dlouhá léta držela licenci firma Perpetual Entertaitment, které se vývoj nepovedl a v lednu roku 2008 byla hra předána již zmíněnému Crypticu.

AionTřetí a poslední díl kritiky Aionu od uživatele Archieho. V tomto díle Archie dokončil své myšlenky a dočkáme se i epického rozuzlení jeho názorů o Aionu. Že nevíte proč epické rozuzlení, když jste ještě nečetli předchozí články? Tak to rychle napravte prvním a pak i druhým dílem. Přeji příjemné počtení a pobavení v lehce ostré diskuzi, jak bývá u tohoto seriálu zvykem.

Allods Online - logoMMORPG Allods Online se posunulo do druhé části testování a s ním se k nám dostává klient verze 1.0.0.4. Přináší s sebou opravy chyb, ale také změny vlastností hry, které si samotní hráči přáli. Jejich výčet je poměrně veliký, tak se pojďme podívat alespoň na ty hlavní.

1Třetího prosince Codemasters úspěšně a hladce nahodili na servery nejnovější datadisk pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood, neboli dobývání temného lesa. Vylepšení je opravdu nemálo a my vám proto přinášíme krátkou videorecenzi tohoto přídavku.

Closed Beta16. prosince se rozjede druhé kolo Closed Beta Testu hry Allods Online od ruských Astrum Nival. Ovšem dostat se tam není vůbec lehké. Klíčů je málo, malinko. A přesně proto tu jsme my. MMOGames.cz vám, našim milým čtenářům, nabízí další jedinečnou příležitost, jak se dostat do Closed Beta Testu očekávané hry. Posledně to byl Star Trek Online prostřednictvím soutěže následované exkluzivním rozhovorem, tentokrát je to Allods Online. Free to Play MMORPG, ke které upínají zraky tisíců hráčů po celé Evropě.
100 z vás dostane příležitost si zahrát. Chcete klíč? Čtěte dál.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání