MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

logoCryptic Studios před nevelkou chvílí vydalo první část ze série videí zaměřených na ship combat ve Star Trek Online. Video po dlouhé době konečně ukazuje nějakou akci tak, jak opravdu ve hře vypadá. Craig Zinkievich - produkční ředitel, Zeke Sparkes - jeden z designerů a producent Daniel Stahl nás, jak je už zvykem, celým videem provedou.

Freelancer HAL 2007 logoFreelancer je vesmírným simulátorem v 3D prostředí. V rozsáhlém vesmíru se můžete stát tím, čím budete chtít - od obchodníka (obchod s komoditami), až po obávaného piráta. Tato hra není čísté MMORPG a proto v něm nenajdete žádné levely, skilly, ability a podobně. Vše je jen ve vás, jak skvěle dokážete ovládat svou loď (stíhačku, křižník, bitevní loď), popř. jej vybavit. Hra se dá skvěle modovat, takže si vybere každý. Na vás je pak najít si server, který vám bude vyhovovat - každý je totiž v něčem jiný. Tento průvodce se zaměřuje právě na český server HAL 2007 Evo : Mechanoids. V tomto druhém díle se podíváme celkově na frakce a PvP.

Darkfall OnlineUrčitě se vám stalo, že vám kamarád doporučil nějakou hru. Většinou to byl skvělý tip a proto dnes bez váháni posloucháte a řítíte se do jakékoliv pařby, kterou vám jeden z blízkých doporučí. Jak tedy využít vašich vojínů, kteří vás bez hlavy a paty následují do každé bitvy? A co ještě když oné války vedete ve hře Darkfall Online?

DotA a její nástupci!

Kategorie: Články | Autor: afro
Zdroj: 1up.com

Klíčová slova: lol, hon

DotAPtáte se co to vlastně DotA (Defense of the Ancients AllStars) je? Je to neoficiální mapa hry Warcraft 3 The Frozen Throne, kterou vytvořili fanoušci. Tento mód (mapa) je určena pro týmy, zj. 3v3, 4v4 a 5v5, ojediněle i 2v2, či 1v1. Základem jsou však taktické prvky a teamplay.

immortal Immortal World je první českou 3D MMORPG na jejímž vývoji se podílí skupina lidí bez podpory velkých firem. Odehrává se ve fantasy světě, ve kterém jsou čtyři hratelné rasy, různé typy craftů, tisíce itemů, PvP i PvE. Scénárista této hry nám poskytl exkluzivní rozhovor. V jeho odpovědích můžete najít mnoho informací o Immortal World, jak po stránce herní, tak vývojové.

AionPřed několikati tisíciletími vytvořil náš bůh jménem Aion Atreiu. Byl to překrásný svět, planeta plná života a barev. Aion také vytvořil Věž věčnosti, sahajíci až do vnitřního jádra našeho světa. Lidé žili na Atrei jako jeden národ. Nebyli jsme rozděleni jako Elyosané a Asmodiani. Náš svět byl sjednocený domov, ozařován jen měkkým a jemným svitem věže. Věž o nás pečovala, dávala nám naději a podporovala nás v každém směru.

Runes of MagicFree to play MMO již mají na trhu nějaký ten podíl. Získaly si spoustu hráčů, kteří nechtějí do těchto her investovat a že jejich publikum nadále poroste je naprosto jasné. Jedno MMO, které má na tomto trhu velký podíl je Runes of Magic. Proto nám lidé z RoM přinášejí některá zajímavá čísla.

AionNCsoft se neustále snaží zapojit do komunity kolem jejich skvělého MMORPG Aion: The Tower of Eternity. Nejdříve přišli s „Eye of Community“, kdy nahlížejí na různé akce, které probíhají na jejich serverech, pak trička s motivem Aion a dnes vytasili akci „Aion Around the World“.

Age of ConanV minulém dílu seriálu nám Craig Morrison objasnil první dva ze tří hlavních elementů pro designéry her. Dnes se podíváme na ten poslední a tím jsou mechaniky. Dále se také podíváme na to, jak vypadá zpětná vazba od hráčů co se týče vyváženosti v MMO.

Logo hry Fallen EarthV minulém díle jsem nastínil příběhové pozadí a děj ve světě hry Fallen Earth. V tomto, již druhém dílu, budeme pokračovat v příběhu mé postavy žijící v provincii Grand Canyon a také se podíváme na některé vlastnosti a principy hry. Zjistíme, jak se našemu postapokalyptickému tulákovi žilo v Zanesville, kam se i se svým věrným ořem vydal na cesty a co na cestách i ve městech prožil.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání