Články o hře Lord of The Rings Online

lotroBylo, nebylo, v předaleké galaxii, někde mezi Horou Osudu a Zemí Neumírajících, se rozpínala Středozem. Země to byla vskutku rozmanitá, od veselých krajů, přes zasněžená pohoří, až po tmavé kobky a rozlehlé pustiny. A nyní nám vývojáři z Turbine přidávají další lokaci - zemi Dunlendingů, tajemný Enedwaith. Co nás v této lokaci, která přijde zároveň s očekávaným updatem LoTRa na f2p, nemine?

Lord of the Rings OnlineČtete správně, tvůrce hry Lord of the Rings Online - firma Turbine - se rozhodla následovat model, který nastolila s další jejich hrou Dungeons & Dragons Online. Na jednu stranu se není čemu divit, D&D Online byla hra takřka jednou nohou v hrobě a změna na free-to-play model ji zachránil a nyní prožívá velký comeback, takže se dá očekávat, že tato změna prospějě i LoTRu. Na druhou stranu LotRO nikdy takové existenční problémy jako D&D Online nemělo a toto oznámení tak přichází jako blesk z čistého nebe. Pojďme se tedy v dnešní novince podívat na bližší detaily a na vyjádření samotných tvůrců hry.

1Třetího prosince Codemasters úspěšně a hladce nahodili na servery nejnovější datadisk pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood, neboli dobývání temného lesa. Vylepšení je opravdu nemálo a my vám proto přinášíme krátkou videorecenzi tohoto přídavku.

Lidé v Turbine plánují významný upgrade hardwaru jejich LOTRO serverů a žádají hráče, aby jim pomohli s jeho testováním. Server The Bullroarer má momentálně už nový hardware a je otevřen komukoliv, kdo má zrovna aktivní předplacený účet.
Za svůj čas strávený na tomto serveru obdržíte velmi zajímavé bonusy. Jaké? Čtěte dál.

Lotro: Siege of MirkwoodMinulý týden konečně padlo NDA pro testery nejnovějšího přídavku pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood a tak se k nám konečně dostala hromada novinek a ověření starších faktů. My se v tomto článku oprostíme od nějakého představování hry, souvislostí a prakticky celého Tolkiena a vrhneme se rovnou do hromady nových informací a faktů, ať už příjemných, či nepříjemných.

Taura ArnorMáte málo rozhovorů, nebo jste na ně jen úchylní? Nebaví Vás den bez přečtení nějakého interview? Ano, přesně vaše sny se splnily! V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Lionelnoxe, leadra Taura Arnor- československý kinshipu v Lord of the Rings Online. Taura Arnor je nejmladší, čistě československý kin na serveru Snowbourne, ale již nyní má solidní členskou základnu a není problém kdekoliv a kdykoliv narazit na některého z jejich členů.

LOTROHoši z Turbine si naši pozornost nadále snaží udržovat novými screenshoty z jejich velmi očekávané rozšíření pro Lord of the Rings Online. Ano, mluvíme o „Siege of Mirkwood“. Poslední várka screenshotů nás zavede hluboko do lesů Mirkwoodu, do oblasti „Scuttledells“.

LotRO: Siege of MirkwoodV poslední době bylo oznámeno mnoho herních datadisků. A zrovna v této příhodné době vývojáři z Turbine oznámili nejnovější přídavek pro svoji hru Lord of the Rings Online. Někteří prahli po zašlé slávě obléhaného Gondoru. Jiní zase chtěli prozkoumávat rozlehlé pláně Rohanu. A někdo chtěl jít z témné Morie do ještě temnějšího Temného hvozdu. A ten poslední, ten bude mít radost jako první.

One ring

Další "kapitola Pána Prstenů" s názvem Scourge of Khazad-Dûm se od včerejšího dne píše na amerických serverech Lord of the Rings Online. Další velký content patch je zatím dostupný právě pro americké hráče, ti evropští si na vydání budou muset počkat pravděpodobně do zítřka, tedy čtvrtka 25.6. Hlavním lákadlem nového patche jsou...

Tak book 7 už je za námi a sice toho nepřidal zase tolik (Forochel byl rozsáhlejší), ale alespoň autoři vydali nějaké to suma-sumárum o tom, co můžeme do konce tohoto roku čekat.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání