MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Logo hry Fallen Earth

Ačkoliv většina MMO her je zasazena do fantasy prostředí, díkybohu existují výjimky. Jednou z nich je zajímavá hra Fallen Earth od firmy Fallen Earth, LLC (dřívější Icarus Studios). Hra se odehrává na jihozápadě Spojených států, kteréžto území je jednou z mála zbylých lidských enkláv. Je rok 2156 a hráč se ocitá v roli člověka-obyvatele v nehostinném světě, který byl drastickým způsobem změněn k nepoznání.

OxhornPřinášíme vám rozhovor s tvůrcem machinimy, který je známý pod přezdívkou Oxhorn! Možná ho znáte, možná ne. Byl natolik vstřícný, že nám odpověděl na pár otázek.

Taura ArnorMáte málo rozhovorů, nebo jste na ně jen úchylní? Nebaví Vás den bez přečtení nějakého interview? Ano, přesně vaše sny se splnily! V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Lionelnoxe, leadra Taura Arnor- československý kinshipu v Lord of the Rings Online. Taura Arnor je nejmladší, čistě československý kin na serveru Snowbourne, ale již nyní má solidní členskou základnu a není problém kdekoliv a kdykoliv narazit na některého z jejich členů.

EinsteinOd minulého článku ze seriálu „Dílna MMOGames.cz“ už uplynul nějaký pátek a o systémové změny, opravy a novinky si web přímo říkal. Nelenil jsem a přichází první větší nášup, který rozhodně nebude posledním, jak dokazují pravidelné porady naší redakce, kde diskutujeme nad všemi věcmi točícími se okolo obsahové i systémové stránky našeho portálu za účelem jeho kontinuálního zlepšování.

GW2 - logo

Guild Wars je jedna z mála mmorpg, které stačí zakoupit a následně není nutné platit další poplatky. Možná právě tento systém ji vystřelil mezi nejlepší a nejhranější mmo hry. Nyní se na nás valí pokračováni v podobě Guild Wars 2. Pojďme se podívat na dosud zveřejněné informace.

logoDungeons and Dragons Online nedávno přešel na Free-To-Play a následky tohoto činu se začínají projevovat. Dnes už více než dvojnásobný nárůst hráčské populace je znamením brutálního úspěchu tohoto rozhodnutí. DDO se jeví jako momentálně nejlepší Free-to-Play hrou na světě a přitahuje tisíce hráčů. Jaká je reakce Turbine na masivní nárůst populace? Čtěte dále!

logoA je tu další gameplay trailer k velmi očekávanému titulu Star Trek Online, ze kterého se ještě kouří, jak je čerstvý! Cryptic Studios se nás rozhodli zahltit vlnou strhujícího PvP a to jak vesmírného, tak pozemního. V traileru lze vidět mnoho typů lodí - Borgskou krychli, klasické lodě Federace nebo třeba Klingonské bitevní lodě. Nemá smysl to dále popisovat, podívejte se sami v pokračování článku.

CataclysmVítejte ve světě, kde nic není takové, jaké se zdá být. Doslova!

Než abych se pustil do výkladů či definic, co to vlasně ta technologie "Phasingu" (fázování) je, uvedu jednoduchý příklad, na kterém i naprostý laik podstatu rychle pochopí:
Hrajete běžnou počítačovou hru, pro kterou nepotřebujete žádné připojení na internet. Jde o tzv. offline hru která se celá točí okolo vás, protože hlavním a jediným hrdinou v ní jste právě vy. Ze slabé postavičky původem ze zapadlé vesnice se časem vypracujete na mocného hrdinu a nakonec zaútočíte v čelé velké armády proti zlému vládci, který ze svého hradu šířil zlo do okolních zemí. Jeho hrad dobyjete, srovnáte se zemí a na tom místě založíte nové hrdé město. Sláva, sláva, trocha klišé, hra dohrána a konec. Pro nás je ale podstatné, že VY OSOBNĚ jste se stali středobodem příběhu, fyzicky jste zbořili temný hrad a tak jste to místo ZMĚNILI navždy. Kdykoliv se sem pak v budoucnu vrátíte, uvidíte zde důsledky VAŠICH činů.

Kdepak, je i horší politika!

Kategorie: Novinky | Hra: World of Warcraft - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: stop, wow

WoWTedy alespoň z pohledu hráče. Naše politika, to je guláš. Moc spokojených lidí se u nás nenajde. Kdyby byl k dispozici nějaký ten fireball, či ambush, jako první by na to doplatili politici (To by byl skvělý námět na MMO), ale i přesto nás dokáže překvapit čínská politika. Ta o své MMO hráče pečuje natolik, že nějaké to odstavení serverů jim vůbec nedělá problém. V Číně je totiž na prvním místě cenzura!

Být veterán je fajn!

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Zdroj: mmorpg.com

Klíčová slova: daeva

AionBýt věrný a mít dlouhodobý vztah, o to jde všem. Jde o to i pánům z Aionu, a proto se rozhodli, že každému, kdo to s nima nějaký ten pátek vydrží/vydržel, dají sladkou odměnu (o sexu však dnes mluvit nebudeme). První dlouhodobé vztahy budou odměněny již 4. listopadu. Co na vás tedy čeká?

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání