MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

MMOGames.cz TV

Kategorie: Z redakce | Autor: Kalimero
Klíčová slova: tv, mmo, mmorpg, live, online

MMO TVTrvalo to pařani a pařanky. Trvalo to proklatě dlouho. Stálo nás to nervy i tuny prodebatovaného času. Však shodli jsme se a pod křídly MMOGames.cz se spouští MMO TV.

Z počátku pro vás bude zdrojem různých trailerů a gameplay videí, které vás mohou navést na zajímavý titul, o kterém jste nevěděli. Může se také stát, že vás svou prezentací nějaké MMO upoutá natolik, že neodoláte vyzkoušet.

Druhým aspektem, který MMO TV přinese, jsou různá guildovní videa z epických bitev nebo o nic méně zajímavější uživatelské sestřihy plné důvtipu, nebo akce.

V neposlední řadě budou v TV kolovat i video-recenze a jiná specificky zaměřená videa přímo z redakce.

Online vysílání

Hlavním smyslem MMO TV však budou přímé přenosy a vaše interaktivita v nich. Zrealizujeme tak nespočet možností, které nám tento nástroj (Livestream.com) umožňuje.

Díky MMO TV se budete moci na pár okamžiků dostat do uzavřených betatestů a poodhalit tak roušku tajemství, která vás mnohdy nepředstavitelně škádlí.

S právě hrajícím hráčem se můžete dotknout nedostižných končin, kam se se svým avaterem nemůžete podívat. Můžete se hráče přímo online ptát nebo i směrovat jeho další počínání, aby vám lépe ukázal přednosti zajímavých míst.

Můžete být koneckonců i přímými svědky velikých guildovních bitev, které máte mnohdy šanci vidět pouze offline nebo vůbec.

Možností využítí online vysílání je nespočet. Záleží jen na nás všech, jak se zapojíme.

Pokud tedy tedy máte jakékoliv zajímavé video, pořádáte bitvy, o kterých by se mělo vědět nebo byste třeba rádi přispěli čímkoliv jiným do MMO TV, nezdráhejte se a napište přímo našemu členu redakce Sheepovi na mail. Posílat můžete jak návrhy, tak odkazy na stažení či například youtube.

MMOGames TV

logoA je to tady! Konečně známe datum vydání tolik očekávaných Star Wars: The Old Republic! Před malou chvílí byly zvěsti kolující internetem posledních pár dní potvrzeny community managerem Seanem Dahlbergem.

Logo hry Second LifeMMO hra Second Life od firmy Linden Labs je poměrně zajímavá a značně neotřelá. V této hře totiž nelevelujete, nemlátíte potvory, ani neraidíte jeskyně a na raidovní bossy už vůbec zapomeňte. Stěžejní téma hry je obsaženo v jejím názvu - ano, myslím to slovo "life", tedy hezky česky "život". Second Life vás zavede na fiktivní svět, který je však v řadě věcí podobný tomu našemu a vy zde prostě budete žít. Vytvoříte si své alterego s vlastním jménem a příjmením, upravíte si jeho vzhled a můžete se pustit do obrovského dobrodružství zvaného život. Pojďme se společně podívat do tohoto světa, zjistit, co je Second Life zač a jak je na tom v současné době.

logoPřed chvílí se ke nám z francouzského webu NoFrag dostaly nové informace o plánované MMO od Blizzardu. Přidávají se tak k desítkám dalším pověrám, zvěstím, neověřeným informacím a teoriím z nich plynoucím. Je na čase si ale alespoň ty trochu důvěryhodné připomenout, zopakovat a seznámit se s těmi novými.

logoPo naší nedávné soutěži o betaklíče do očekávané Sci-fi MMO Star Trek Online přichází fanouškovský spřátelený web startrekonline.cz se soutěží o Star Trek Online Digital Deluxe Edition. Tato edice se od běžné edice odlišuje zejména tím, že si ji můžete stáhnout přímo z internetu a obsahuje celou řadu bonusů, mezi něž kromě přístupu do bety patří například multi-prostorový osobní štít založený na borgské technologii, možnost hrát za Trilla nebo například set uniforem z originální série Star Treku.
Znovu se budete snažit o nejvtipnější název ke zvolenému obrázku. Detaily, jak zapojit svůj smysl pro humor, najdete uvnitř článku.

16. prosince se rozjelo druhé kolo Closed Beta Testu hry Allods Online od ruských Astrum Nival. Ovšem dostat se tam nebylo vůbec lehké. Klíčů bylo málo, malinko. A přesně proto tu jsme tu byli my. MMOGames.cz vám, našim milým čtenářům, nabídlo další jedinečnou příležitost, jak se dostat do Closed Beta Testu očekávané hry. Prvně to byl Star Trek Online prostřednictvím soutěže následované exkluzivním rozhovorem a pak Allods Online. Rozdali jsme vám tedy 100 klíčů, po kterých se jen zaprášilo.
Ale protože nám Ježíšek přeposlal mnoho dopisů o další beta klíče, rozhodli jsme se, že vám uděláme druhé Vánoce!
Klíčů tentokrát není 100. Není jich ani 200. Rozdáváme rovných 500 klíčů!

logoLidé z Fallen Earth se rozhodli, že jejich velice atmosférická a tématická grafika potřebuje trochu vyšperkovat. Inu do nejnovějšího patche, který sám o sobě byl zásadní a velký, zasadili kompletně nový grafický vzhled hry. Změny jsou skutečně přelomové. Vývojářský tým Fallen Earth chtěl postrčit atmosféru postapokalyptického světa ještě o něco dál a díky tomuto novému grafickému balíčku se mu to rozhodně povedlo.
V pokračování článku najdete srovnávací screenshoty.

logoLidé z Astrum Nival, ruského vývojářského studia, jež dráždí nedočkavost všech příznivců MMORPG svou nově přicházející Free to Play hrou, přichází s unikátním contestem! Máte rádi Allods Online a nemůžete se dočkat jeho releasu? Zajímáte se o tvorbu videí? Říká vám něco Machinima? Pak je tato soutěž přesně pro vás.

A tady je další z dlouhé série zajímavých témat z oblasti MMO her, o kterých můžete na našem fóru diskutovat. Pokaždé, když nás napadne nějaké zajímavé téma, které stojí za pozornost, tak využijeme neděli (vynikající to den pro diskuzi), abychom se o něj s vámi podělili. Žánr MMO her je nepochybně na podobná témata bohatý a diskuze, které na toto téma vznikají jsou více než zajímavé. Proto nás zajímá váš názor a těšíme se, až se o něj s námi podělíte.

Vydáno: 3.1.2010 5:30

WoW logo

Nový datadisk Cataclysm k WoW již jeho tvůrce Blizzard Entertainment dávno oznámil. S postupem času na světlo světa prosakuje víc a víc informací o novinkách, které se v Cataclysmu objeví a my se dnes v krátkosti podíváme na ty poslední. Jedná se o seznam nových profesí a nový water engine, který nevypadá vůbec špatně.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání