MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Star Trek OnlineKdyž fanoušci Star Treku slyšeli o nové onlinovce, první na co se kromě průzkumu nekonečného vesmíru těšili, byly jejich vlastní vesmírné lodě a možnost se jimi projít, upravit je, pokecat se svojí posádkou, prvním důstojníkem Spuckem, doktorem McGayem... To jim ovšem vývojáři z Cryptiku zatrhli už v ranném stádiu témeř sebevražedného nadšení, kdy fanoušek nejí, nepije, nepracuje a čeká pouze na vydání. Nyní se však mohou znovu radovat, vývojáři oznámili velitelské můstky!

mmorpg.comPřed nedávnem vypustila mmorpg.com sérii článků, která se zabývá pohledem různých vývojařů z různých společností na témata ohledně designu MMORPG. V tomto článku se podíváme na to, jak vidí vyvážení ranged a melee postav ředitel projektu a výkonný producent Age of Conan, Craig Morrison.

Star Trek Online Cryptic konečně zveřejnil jaké hardwarové nároky bude mít dlouho očekávaný titul Star Trek Online. A není to nic strašného, mělo by to bez problémů běžet i majitelům starších PC sestav.

Age of Conan: Hyborian AdventuresFuncom nedávno oznámil, že má v plánu oslovit starší hráče, kteří již přestali Age of Conan: Hyborian Adventures hrát. Láká nás na levnější měsíční poplatky, tedy jen pokud si předplatíte hru na 3 a více měsíců, a proto se snaží vývojáři přilákat starší hráče, již neplatící. Vyzval je, aby znovu okusili svět AoC a užívali si ho 2 týdny zdarma, kdy jejich zkušenosti polezou dvakrát rychleji. Ale to není všechno. Funcom má v kapse ještě větší pecku.

Aion: Tower of Eternity od tvůrců Lineage 2, korejské firmy NCsoft, předvedl velký nástup na herní scénu. Měsíc a půl od spuštění a necelý milion prodaných kopií. Taková je příznivá bilance MMORPG Aion běžící na CryEnginu (Far Cry), takže svou grafikou určitě nezklame a bude vás bavit po hodiny a hodiny hraní. Vezmeme to od začátku podíváme se na to jak se tvoří postava a řekneme si k čemu je jaké povolání dobré.

Přichází „Holiday Ascension Pack“

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: buy, dye

AionObdobí vánočních svátků se blíží a pro hráče, kteří ještě nevlastní Aion: The Tower of Eternity, či ho očekávají jako vánoční dárek, si NCsoft připravil nějakou tu menší akci. V období vánočních prázdnin bude k dispozici tzv. „Holiday Ascension Pack“.

Guild Wars 2Už je to více než dva roky! Dva dlouhé, pomalu ubíhající roky čekání na Guild Wars 2. V březnu 2007 nám společnost ArenaNet přinesla hned dvě obrovské novinky. Datadisk Eye of the North a oznámení vývoje Guild Wars 2 s tím, že se předpokládá beta GW2 již na druhou polovinu roku 2008. Většina si všimla, že slibovaná beta v roce 2008 nebyla.

Hranice milionu téměř pokořena!

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: 1 milion

AionAion: The Tower of Eternity na začátku školního roku velice lehce prolomil hranici 400 tisíců předobjednávek. První měsíc po zahájení prodeje nám NCsoft nechtěl prozradit kolik kusů se prodalo, ale dnes přišel s oznámením, že byla již témeř hranice milionu kusů pokořena a to v Severní Americe a Evropě.

Freelancer HAL 2007 logoFreelancer je vesmírným simulátorem v 3D prostředí. V rozsáhlém vesmíru se můžete stát tím, čím budete chtít - od obchodníka (obchod s komoditami), až po obávaného piráta. Tato hra není čísté MMORPG a proto v něm nenajdete žádné levely, skilly, ability a podobně. Vše je jen ve vás, jak skvěle dokážete ovládat svou loď (stíhačku, křižník, bitevní loď), popř. jej vybavit. Hra se dá skvěle modovat, takže si vybere každý. Na vás je pak najít si server, který vám bude vyhovovat - každý je totiž v něčem jiný. Tento průvodce se zaměřuje právě na český server HAL 2007.

[*ZNOVUVYDÁNO*]

soutěžA je tu historicky první soutěž MMOGames.cz s exkluzivními cenami! První tři umístění dostanou Star Trek Online Closed Beta klíč! O co se jedná? Napsat nejvtipnější název, nebo komentář ke screenu ze hry. Svoje nápady můžete posílat už teď - uzávěrka soutěže je 6. listopadu.
Více informací v pokračování článku.

Známe vítěze!

55 komentářů/55 novýchZnovuvydáno: 9.11.2009 16:54 | Vydáno: 28.10.2009 17:40
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání