MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Logo vyvíjené MMOFPS hry DUST 514Asijská pobočka islandské vývojářské společnosti CCP Games, jež sídlí v čínském Šanghai, v současné době vyvíjí jednu z nejzajímavějších her současné MMO scény - jedná se o konzolovou střílečku DUST 514. Na první pohled by hra vyvolávala dojem, že jde o normální multiplayerovou sci-fi střílečku určenou výhradně pro konzole XBOX 360 a PlayStation 3. Není tomu tak - DUST 514 má být unikátem: CCP plánují zakomponovat DUST 514 a jeho hráče do obřího vesmíru zaběhnuté MMO hry EVE Online, kterou vyvinula a provozuje centrála společnosti na Islandu. Konzoloví hráči DUST 514 se tak mají stát žoldáky a veliteli žoldáckých skupin účastnící se tvrdých bojů bok po boku s hráči EVE na površích mnoha planet vesmíru EVE Online.

KairaRuku v ruce s násilím a závislostí ve hrách jde i nevhodná povaha grafického zpracování her, MMO obzvlášť. Nedávná studie americké FTC (Federal Trade Commission - obdoba České Obchodní Inspekce u nás) se soustředila právě na tyto věci. Na co přišli?

Lidé v Turbine plánují významný upgrade hardwaru jejich LOTRO serverů a žádají hráče, aby jim pomohli s jeho testováním. Server The Bullroarer má momentálně už nový hardware a je otevřen komukoliv, kdo má zrovna aktivní předplacený účet.
Za svůj čas strávený na tomto serveru obdržíte velmi zajímavé bonusy. Jaké? Čtěte dál.

logoGuild Wars 2. Jedna z nejočekávanějších her současnosti z dílny společnosti ArenaNet. Mnoho se o ní neví a všichni jsou hladoví po informacích. MMORPG.com se povedlo udělat průlomový rozhovor, ve kterém padlo mnoho zásadních informací o podobě, konceptu a principech hry. My vám přinášíme jeho překlad - vzhledem k jeho délce bude rozdělen do dvou dílů.

logoMnozí z vás nepochybně slyšeli o nově přicházejícím datadisku hry Age of Conan s názvem Rise of the Godslayer. Tento update má nabídnout především novu rasu - Khitan, která má do hry přinést trochu svěžího vzduchu. Neméně důležitou součástí datadisku budou ale nové lokace, úplně nový kontinent a spousta obsahu. No a zrovna včera přišli pánové Craig Morrison a Joel Bylos z Funcomu s videem z closed beta testu RoG, o které se s vámi rádi podělíme.

Logo hry Fallen Earth

Tak a je to tady. Již předchozí díl měl být posledním dílem mého seriálu o velmi zajímavé postapo MMO hře Fallen Earth od firmy Fallen Earth, LLC. Avšak frakce se ukázaly být natolik komplexním a důležitým prvkem hry, že si prostě vysloužily vlastní, samostatný, díl. Dnes se tedy budeme věnovat resumé toho, co jsme si za poslední tři články řekli a taky vám řeknu to, na co celou dobu čekáte - tedy moje dojmy a pocity z trialové verze hry. A rovněž vám řeknu, jak se mi hra vůbec líbila. Tak jdeme na věc - už počtvrté a také naposledy.

Nedělní témaA tady je: první z dlouhé série zajímavých témat z oblasti MMO her, o kterých můžete na našem fóru diskutovat. Každý týden se vám budeme touto cestou snažit nabídnout nějaké zajímavé téma, nad kterým stojí se pozastavit a diskutovat. Žánr MMO her je nepochybně na podobná téma bohatý a diskuze, které na toto téma vznikají jsou více než zajímavé. Proto nás zajímá váš názor a těšíme se, až se o něj s námi podělíte.
Více v pokračování článku.

Vydáno: 6.12.2009 18:16

AO logo

Evropský beta test Allods Online již nějakou dobu běží, ale dostat se do něj je velmi obtížné kvůli malému počtu klíčů. My vám příští týden přístup umožníme. A bude si moct zahrát rovnou 100 z vás. Nyní si můžete přečíst, na co se v EU CBT těšit.

logoUž tomu je nějaký pátek, co jsem se účastnil novojíčínské akce CravataCon, ze které jsem byl doslova nadšen a historky z ní žijí dodnes. Když mi pak byl představen další, tentokrát kopřivnický convention, vedený stejnou skupinou lidí, jako Cravata, dlouho jsem se nerozhodoval. Překvapivě s předstihem jsem připravil přednášku a pak už stačilo jen zvednout telefon a zavolat té méně líné a více spolehlivé části mé redakce (ne co se dochvilnosti týče) a nechat si svou skromnou existenci do Kopřivnice odvézt.

Není vůbec žádným tajemstvím, že MMO hry v poslední době získávají stále větší a větší podíl na videoherním trhu. Nedávná studie v mezinárodním měřítku provedená průzkumovými společnostmi TNS a Gamesindustry.biz ukázala jeden zajímavý fakt: 20 % útrat za videohry ve Spojených Státech jde na vrub MMO her a herních portálů, především ve formě měsíčních poplatků a online kreditů. MMO hry jsou však stále "malou rybou" ve srovnání s podílem konzolového trhu na celkových útratách Američanů za hry - ten podíl činí 57 %.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání