Články o hře Aion

LogoBlíží se temné časy Aionu? NCsoft se opět snaží o nalákání hráčů zpět na servery. Vedle patchů přinášejících všemožné zjednodušení nabízí také krátkodobou příležitost oprášit zašlé Daevy a znovu vyrazit do Atreie. Vypršel vám účet? Nevadí! NCSoft má zajímavou nabídku právě pro hráče, kteří Aion už vzdali. O co se jedná?

Aion - strmý pád?

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: Merge, spojení, servery

[*AKTUALIZOVÁNO*]

LogoNCsoftem nedávno oznámené spojování serverů korejské pecky Aion bylo o pár týdnů odsunuto. Současné datum je stanoveno na 14. července. Zpoždění je zřejmě výsledkem poměrně triviálního, avšak klíčového problému: shodných nicků různých hráčů na serverech, které se mají spojovat. NCsoft si tak vzal trochu víc času, aby byl onen problém vyřešen co možná nejmíň násilně.
Detaily o spojení serverů v pokračování článku

19 komentářů/19 novýchAktualizováno: 5.7.2010 9:19 | Vydáno: 4.7.2010 22:22

Aion - Detaily o update 1.9

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: Dash
Klíčová slova: Aion, update, 1.9

Aion logoAsi není zapotřebí představovat poslední přírůstek do rodiny NCsoftu. Tomu, kdo se zajímá o dění ve světě online her, jen ztěží mohl uniknout fakt, že NCsoft nedávno přivedl na svěr mladšího sourozence hry Lineage 2, Aion: The Tower of Eternity. Pro některé zklamání, pro jiné milé překvapení. Tak či onak, NCsoftu se musí nechat chvála za péči, kterou nad svými tituly drží.

AionSource.com logoPředevčírem se internetem ze všech koutů ozývaly zvěsti o četných phishing e-mailech ve schránkách hráčů Aionu. Včera byl prostřednictvím AionSource.com rozeslán e-mail, který varoval před další vlnou spamu. Co je příčina těchto e-mailů? Pojďme se problému podívat na zoubek.

AionTřetí a poslední díl kritiky Aionu od uživatele Archieho. V tomto díle Archie dokončil své myšlenky a dočkáme se i epického rozuzlení jeho názorů o Aionu. Že nevíte proč epické rozuzlení, když jste ještě nečetli předchozí články? Tak to rychle napravte prvním a pak i druhým dílem. Přeji příjemné počtení a pobavení v lehce ostré diskuzi, jak bývá u tohoto seriálu zvykem.

Aion: trhák, nebo propadák? (2.část)

Kategorie: Články | Hra: Aion - Články hry | Autor: Kalimero
Klíčová slova: kritika

[*AKTUALIZOVÁNO*]

logo

Archie: Jen malá editace: 18.11. vyšel nový patch, který leccos opravil. Zdržím se podrobnějšího komentáře, ale sluší se napsat, že některé věci v článku kritizované se změnily. Trochu ;-) Např. broker už vyhledává bez ohledu na velká písmena, private store si otevřete na libovolnou dobu, za questy jsou navýšeny zkušenosti atd. Celkový ráz hry to ale zásadněji nezměnilo. Tolik pro upřesnění.

Druhý díl celkem třídílného seriálu, ukazující odlišný pohled na jedno z nejvíce hype MMORPG poslední doby - Aion od NCsoftu. Jeho autorem je uživatel Archie. Další záporná dávka argumentů jasně svědčí o tom, že ne každému Aion sedne. Pokud jste ještě nečetli hojně komentovaný první díl článku, na který tento přímo na vazuje, rozhodně to doporučujeme.

2 komentáře/2 novýchAktualizováno: 1.12.2009 23:44 | Vydáno: 27.11.2009 21:19

Aion: trhák, nebo propadák? (1.část)

Kategorie: Články | Hra: Aion - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: kritika

logoPřinášíme vám několikadílný článek od jednoho z našich čtenářů, Marka Svítka. Aion, hra od tvůrců Lineage 2, jež vzala MMORPG scénu útokem. Obrovský hype a nepochybná úspěšnost této hry mluví za vše. Ale je tomu opravdu tak? Autorův úhel pohledu na tuto jihokorejskou hru je více než zajímavý a přináší cenné informace všem potenciálním hráčům této hry.

AionPřed několikati tisíciletími vytvořil náš bůh jménem Aion Atreiu. Byl to překrásný svět, planeta plná života a barev. Aion také vytvořil Věž věčnosti, sahajíci až do vnitřního jádra našeho světa. Lidé žili na Atrei jako jeden národ. Nebyli jsme rozděleni jako Elyosané a Asmodiani. Náš svět byl sjednocený domov, ozařován jen měkkým a jemným svitem věže. Věž o nás pečovala, dávala nám naději a podporovala nás v každém směru.

AionNCsoft se neustále snaží zapojit do komunity kolem jejich skvělého MMORPG Aion: The Tower of Eternity. Nejdříve přišli s „Eye of Community“, kdy nahlížejí na různé akce, které probíhají na jejich serverech, pak trička s motivem Aion a dnes vytasili akci „Aion Around the World“.

Aion: Tower of Eternity od tvůrců Lineage 2, korejské firmy NCsoft, předvedl velký nástup na herní scénu. Měsíc a půl od spuštění a necelý milion prodaných kopií. Taková je příznivá bilance MMORPG Aion běžící na CryEnginu (Far Cry), takže svou grafikou určitě nezklame a bude vás bavit po hodiny a hodiny hraní. Vezmeme to od začátku podíváme se na to jak se tvoří postava a řekneme si k čemu je jaké povolání dobré.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání