MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

obal

První skřet se prodral skrz dveře. To byla chyba. Šampión mu okamžitě usekl jedním mečem hlavu a druhým ho probodl. V tom dveře povolily úplně. Dovnitř se nahrnulo asi deset orků a začali dorážet na ochránce. Lovec vystřelil tři šípy najednou a všechny zasáhly svůj cíl. Hobití zloděj se k jednomu skřetovi přiblížil zezadu a bodl ho nožem, skřet se otočil a máchl mečem do vzduchu. Hobit byl tak rychlý, že mu podběhl mezi nohama a kamenem mu rozbil lebku. Víc a víc skřetů se začalo hrnout do místnosti. Společenstvo na nic nečekalo a začalo ustupovat do dlouhé chodby. V tom se zničehonic ozvaly dunivé kroky a skřeti začali ustupovat. "Troll!" zašeptal hrůzou minstrel. Obří hora masa s kůží jak kámen se začala přibližovat k bojovníkům. Kouzelník, snažíc se zachránit situaci, stoupl trollovi do cesty. "NEPROJDEŠ!!" zařval, troll se rozmáchl kyjem a z údajného kouzelníka zbyl akorát mastný flek na zdi.

Minule jsme si přiblížili něco málo o funkci skupinové hry, povoláních a jejich výhodách. Dnes si představíme další tři povolání a opět si řekneme některé výhody, ale i nevýhody.

Second LifeVe známé simulaci skutečného světa Second Life určitě ano. Nestea a Coca-Cola oznámili jejich oficiální sponzoring virtuálního bluesového clubu Junkyard Blues ve hře Second Life. Toto propojení se zdá o to silnější, když před měsícem v Second Life známý bluesman Von Johin podepsal nahrávací smlouvu, což z něj dělá historicky prvního virtuálního muzikanta, co prolomil ledy mainstreamu skutečného světa.

XFireSpolečnost Turbine nedávno oznámila 10denní bezplatnou zkušební verzi Lord of the Rings Online určenou ovšem bohužel jen pro hráče ze Severní Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu. Pokud k nim patříte, ke trialu se dostanete na http://www.lotro.com/trial. Zástupci společnosti Turbine se také zmínili o jejím spojení s Xfire a cenách, které mají připraveny pro hráče, jež jsou na Xfire registrovaní. Podmínkou obdržení ceny je vstup do oficiálního Xfire LotRO klanu a odehrání více než 1 hodiny mezi 28. lednem a 11. únorem.

logo

Z našich krátkých zpráv již víte, že Warhammer Online se dočká bezplatného přídavku Call to Arms. Jeho obsah bude v následujících měsících postupně uvolňován. Všechno to v březnu odstartuje event Bitter Rivals (Nesmiřitelní Rivalové). V průběhu tohoto eventu bude k dispozici nový scénář Twisting Tower, speciální tituly nebo nové obléhací zbraně. Ale hlavně, po jeho úspěšném dokončení, získáte dříve přístup ke dvěma novým povoláním.

Lord of the Rings online Orkové se blížili. Ve společenstvu bylo cítit až elektrizující napětí, strach, ale i zlobu a nenávist. Kapitánův herald vztyčil vlajku a sám kapitán se obrátil na svédruhy. "Kamarádi," vykřikl, "bude to dlouhý boj! Lovče, nastraž past, ať je to na chvíli zdrží. Ty, potulný barde, zahraj nám něco, co nás rozveselí. A ty, mistře trpaslíku, ochránče, postav se jim do cesty! Bude to dlouhý boj!" Sotva domluvil, první skřeti začali prorážet dveře.

Ano, i takto napínavě může vypadat MMORPG hra. A obvzlášť u hry Pán Prstenů online je tato atmosféra občas přímo do očí bijící. V tomto článku si proto povíme něco o každém z devíti povolání, co umí, co neumí a jakou mají funkci ve skupině.

Hon za úrovní

Kategorie: Články | Autor: Whizzzkey
Klíčová slova: pro zamyšlení

Kill 'em all!Hráčova postava se pachtila do srázu, k dosáhnutí maximální úrovně jí chyběly tři levely a hráč byl rozhodnut tento večer minimálně jednu úroveň pokořit. Začal se tedy prosekávat hromadami nepřátel, plnil zadané úkoly a pak si najednou všimnul guildovní diskuze, chatu, kde se právě verbovala skupinka dobrodruhů, jenž se chtěla vypravit do tajemného hradu, odhalit jeho tajemství a získat poklad a předměty neuvěřitelné hodnoty. Hráčovy myšlenky na dosáhnutí další úrovně rychle vytlačila představa pokladu. Nadšeně se tedy přihlásil, ale brzy zesmutněl, jelikož byl okamžitě odmítnut jako majitel postavy, která není na nejvyšším levelu. Obdobný pokus dostat se do skupiny, která měla v záměru přepadnout hráče nepřátelské strany, skončil také fiaskem, i když se hráč pokoušel hájit svojí zručností a schopnostmi. Nasupeně se pak vydal zpátky, aby už konečně měl tu hroznou část hry za sebou a jeho postava dosáhla nejvyšší úrovně.

Každý z vás jistě zažil ten pocit, že charakter na menším levelu, než je ten maximální, je prostě méněcenný, je tomu však skutečně tak?

registrace

Založ si svůj profil, hromaď poklady do své pokladnice, pochlub se svými mocnými MMO charaktery, najdi spolubojovníky ze stejných světů, pomocí filtru vyhledej hru, která ti sedne na míru, originálně hodnoť hry a piš recenze, podílej se na obsahu, prohlížej rozsáhlou galerii, diskutuj a komentuj,...

Vytvoř si na českém internetu unikátní MMO profil a zapoj se do rychle se rozvíjející komunity MMO hráčů.
Vydáno: 20.2.2009 2:44

Kolik dnů trvalo hráčům dostat se z levelu 70 na level 80?Již uteklo poměrně dost času od spuštění dlouho očekávaného druhého datadisku Wrath of the Lich King k nejvíce populárnímu MMO dneška - hře World of Warcraft. Někteří z hráčů okamžitě vystartovali raketovým tempem, aby co nejrychleji pokořili hranici levelu 80. Server gamerDNA vytvořil velice obsáhlou statistiku, která vznikla z dat sebraných od 3000 hráčů za jasně daných podmínek.

Z koláčového grafu na obrázku snadno zjistíte, kolika hráčům a jak dlouho trval postup na úroveň 80.

World of Warcraft: Wrath of the Lich KingVesmírný koráb se řítí prostorem, z těžkých laserových děl proudí paprsky žhnoucí smrti, z pilotní kabiny je vidět zářící mlhovina. Rytíř ujíždí na svém ušlechtilém oři, prudkým pohybem zaklapne hledí a tasený meč protíná vzduch, kopyta koně vykopávají drny ještě mokré trávy na louce uprostřed tajemného lesa. Velitel těžce obrněného tanku řve rozkazy na vyděšenou posádku, dunění děla přehlušují výbuchy granátů všude okolo, na rozbláceném kusu země se právě odehrává obrovská bitva.

Jak velkou roli hraje při našem rozhodování, kterou MMO hru platit a hrát, prostředí, do kterého je zasazena?

vznik MMOGames.czZkratka MMO je v dnešní době čím dál větším pojmem. Massive(ly)-Multiplayer Online (Games), neboli masivně multiplayerové (pro více hráčů) online, hry o sobě dávají vědět ze všech koutů světa, ať už zeměpisných nebo  internetových. Tuhle je MMO důkazem o posilujícím PC hraní, tamhle u MMO umřel mladík, tadyhle se zase mluví o kladném sociálním aspektu celé MMO myšlenky, za rohem na tu stejnou věc plivají. Tak či onak je MMO stále oblíbenější druh herního odvětví, mající své nepopiratelné klady.

Proto nás, členy redakce, dlouho mrzelo, že tu není žádné informační médium, které by tento podstatný kus koláče herního byznysu mapovalo. Jednak ne kvalitní a určitě ne nevšední. Proto nás myšlenka originálního MMO portálu nenechala chladnými. Už od začátku nebylo cílem vytvořit další z řady průměrných webů, který během 2 dní rozběhnete na nějakém foru či redakčním systému, hodíte základní vzhled, napíšete pár novinek a končíte. MMOGames.cz má nápad, MMOGames.cz má koncept, MMOGames.cz má cíl a především má MMOGames.cz budoucnost, za kterou pevně jdeme.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání