Články o hře EVE Online

Eve OnlineMožná jste v nedávné době na internetu zaregistrovali, že CCP Games, tedy firma stojící za populární sci-fi online hrou EVE Online, oznámila změny ve fungování „Council of Stellar Management“ - krátce CSM, které proběhnou k příležitosti volení již pátého koncilu. Samotné přihlašování kandidátek do nově voleného koncilu pak začalo již 26. března a bude pokračovat až do 9. dubna. V tomto článku se blíže podíváme na to, jaké změny byly zavedeny a především se podíváme, co se vlastně pod tímto názvem skrývá.

MMO sandbox hra EVE Online od studia CCP Games funguje už řadu let a je uznávaná hlavně hard-core menšinou hráčů pro své úžasné univerzum, které je zcela persistentní a řízené hráči. I když hra byla oproti jiným MMO projektům v řadě prvcích značně vepředu (například propracovaností ekonomiky a vlivem politiky a diplomacie na hráčské korporace a univerzum hry), jedna věc jí chyběla - lidský avatar.

logoNedávno jste si mohli přečíst informace o novém updatu hry EVE Online a jedna z věcí, ze které se mohou hráči EVE Online těšit s příchodem nového updatu Dominion, je redesign planet. Celý projekt redesignování byl týmovou prací, kdy si jednotlivé úkoly přehazovali vývojáři EVE s dalším týmem v Shangai. Proč? Čtěte dál.

logoCCP Games spustili nové stránky k novému datadisku hry EVE Online nesoucí název Dominion. Dříve stránka sloužila spíše jako teaser, ale teď na ní najdete spoustu nových sekcí, informací a seznam featurek, které tento update přináší. Seznam je docela dlouhý a obsahuje velkou spoustu zajímavých věcí. V pokračování článku si můžete přečíst co se na nás chystá a shlédnout ještě čerstvý a velmi impozantní trailer.

EVE Online - 10 důvodů

Kategorie: Články | Hra: EVE Online - Články hry | Autor: Knedla
Klíčová slova: pro a proti, názor

eve onlineProč je toto scifi MMORPG z Islandu tak populární? Čím nalákalo i starší generace? Opravdu ty lidi baví celé dny poletovat s tím svým pekáčem? Tak na toto vám nejspíš jasnou odpověď nedám, ale mohu se o to přinejmenším pokusit. Pokusit se sepsat 10 alespoň trochu objektivních důvodů proč EVE hrát a 10 proč na něj naopak zanevřít. Technicky je jich tedy dohromady 20, ale to by nevyznělo tak cool ;).

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání