Články o hře Allods Online

Allods OnlineV dnešní novince se v rychlosti podíváme na připravovaný patch 1.1 pro hru Allods Online, který mimo jiné přinese jisté zmírnění tvrdých postihů za smrt vašeho avatara. Pomůže to ovšem této hře, kterou již právě kvůli tomuto problému opustilo mnoho hráčů? To uvidíme již 7. července, kdy má patch vyjít.

Allods logoEvropská verze Allods Online se brzy dočká dlouho očekávaného patche 1.0.06, který mimo jiné do hry přidá prvek zvaný Arena of Death. Verze 06 bude stále součástí Open Beta testování, po jehož konci nedojde ke smazání postav, takže je možné už nyní bez obav hrát. Co znamená Arena of Death a jaké budou další novinky v nadcházejícím updatu se dozvíte v tomto článku.

Allods logoPatch 1.0.07 je již nasazen na Ruské servery Allods Online. EU a US ještě nemají ani zveřejněno datum nasazení, ale již se na toto téma vedou mohutné diskuze a také se zvedla vlna nesouhlasu. Mnozí tvrdí, že jeho příchod znamená konec pro Allods Online a dokonce již někteří hráči na protest přestali po dobu 7 dní hrát. Jisté informace o budoucnosti spojené s tímto patchem jste si již mohli přečíst v článku Allods Online - dokonalý recept na katastrofu. Nyní se však pokusím tento patch rozebrat více do hloubky a zamyslím se nad jeho pozitivy, negativy a nakonec rozlousknu důvod nepokojů ze strany hráčů.

Logo hry Allods OnlineAllods Online. Hra, která je v podstatě kopií World of Warcraft, přesto si však zachovává svoji úžasnou svéráznost a nabízí nádherné prostředí a atmosféru. Osobně jsem se zúčastnil Closed bety a nyní hraji Open betu. Opravdu jsem se na hru těšil, byl jsem natěšený jako málokdy. Ale teď je vše jinak! V Open betě byl zprovozněn obchod s předměty, který je nástrojem tvůrců určeným k financování vývoje a provozu hry (ta používá model mikrotransakcí). A nastala hotová bouře, která může klidně celou hru potopit!

AllodsNadějně vypadající MMORPG "Free 2 Play" Allods Online od Ruské společnosti Astrum Nival k nám právě přišlo se samolepkou open beta. Vývojáři s rozpočtem 12 milionů dolarů si vzali do hlavy, že udělají AAA MMORPG bez poplatku. A povedlo se? Zdali ano či ne se dozvíme v nadcházejícíh dnech. Avšak již dnes máme malé pochybnosti.

logoHra z dílen Astrum Nival z Ruska s počáteční investicí 12 milionů dolarů, což jí dělá největším projektem v dějinách ruské herní tvorby, je nepochybně velmi zajímavým titulem pro hráče, kteří se zajímají o FreeToPlay MMO. Tvůrci samotní hru označili jako AAA titul - což ji staví po bok her jako WoW, AoC, nebo Aion a naše zkušenosti z Closed Bety to jen potvrzují. Uvidíme, co se z této nadějné hry vyklube po launchi.

Nyní se launchi přiblížila již na dohled! Je tu Open Beta.

16. prosince se rozjelo druhé kolo Closed Beta Testu hry Allods Online od ruských Astrum Nival. Ovšem dostat se tam nebylo vůbec lehké. Klíčů bylo málo, malinko. A přesně proto tu jsme tu byli my. MMOGames.cz vám, našim milým čtenářům, nabídlo další jedinečnou příležitost, jak se dostat do Closed Beta Testu očekávané hry. Prvně to byl Star Trek Online prostřednictvím soutěže následované exkluzivním rozhovorem a pak Allods Online. Rozdali jsme vám tedy 100 klíčů, po kterých se jen zaprášilo.
Ale protože nám Ježíšek přeposlal mnoho dopisů o další beta klíče, rozhodli jsme se, že vám uděláme druhé Vánoce!
Klíčů tentokrát není 100. Není jich ani 200. Rozdáváme rovných 500 klíčů!

logoLidé z Astrum Nival, ruského vývojářského studia, jež dráždí nedočkavost všech příznivců MMORPG svou nově přicházející Free to Play hrou, přichází s unikátním contestem! Máte rádi Allods Online a nemůžete se dočkat jeho releasu? Zajímáte se o tvorbu videí? Říká vám něco Machinima? Pak je tato soutěž přesně pro vás.

Allods Online - logoMMORPG Allods Online se posunulo do druhé části testování a s ním se k nám dostává klient verze 1.0.0.4. Přináší s sebou opravy chyb, ale také změny vlastností hry, které si samotní hráči přáli. Jejich výčet je poměrně veliký, tak se pojďme podívat alespoň na ty hlavní.

Closed Beta16. prosince se rozjede druhé kolo Closed Beta Testu hry Allods Online od ruských Astrum Nival. Ovšem dostat se tam není vůbec lehké. Klíčů je málo, malinko. A přesně proto tu jsme my. MMOGames.cz vám, našim milým čtenářům, nabízí další jedinečnou příležitost, jak se dostat do Closed Beta Testu očekávané hry. Posledně to byl Star Trek Online prostřednictvím soutěže následované exkluzivním rozhovorem, tentokrát je to Allods Online. Free to Play MMORPG, ke které upínají zraky tisíců hráčů po celé Evropě.
100 z vás dostane příležitost si zahrát. Chcete klíč? Čtěte dál.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání