MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

...a tak se píše v kronice města Altdorfu, vázané v kůži démona,
zdobené v každém rohu jedním krvavým rubínem:

Warhammer onlineToho dne bylo vše jiné. Chmurné zhuštěné mraky trhal silný vítr a naše tváře osvítil východ zlatavého slunce. To bylo Sigmarovo znamení a mnozí z těch, co se dlouho krčili ve svých domovech pod příkrovem strachu a zloby, opět nalezli hrdost a srovnali svůj hřbet. Mnoho trumpet, ržání koní a tepajících vrtulí čekalo na tuto chvíli ve válečném kempu v zemi Dragonwake. A  přicházeli další, že nebylo větších armád Řádu nikdy dříve, co sahá naše paměť. První pak byl dobyt Dragonwake a po něm i lesní země Caledoru. A tehdy jsme začali věřit, že bychom jednou mohli udeřit až na brány Inevitable City, hlavního města Destrukce ...

Dobývání hlavních měst ve Warhammer Online není lehkou ani běžnou událostí a předchází mu veliké a náročné úsilí z řad mnoha hráčů obou znepřátelených stran: Řádu i Destrukce. K překonání všech úskalí, epických bitev a dalších překážek k tomuto cíli, je zapotřebí nejen zformovat dostatečně veliké útočné síly, ale též zapracovat na komunikaci mezi hráči, gildami, aliancemi a využít těch nejlepších zbraní ve svůj prospěch. Výhodou totiž není pouze množství, ale hlavně  morálka  hráčů a schopnost rychle reagovat i vytrvat.

Entropia Universe

Kategorie: Recenze | Hra: Entropia Universe - Články hry | Autor: Taris
Klíčová slova: minirecenze

Entropia UniverseOd uživatele Thomaso nám přišla mini-recenze na free MMO počin Entropia Universe. Info pro ostatní - tato minirecenze slouží současně i jako příklad, kdy nám můžete poslat váš výtvor přimo do vzkazu nebo na mail a my z něj uděláme článek/recenzi/novinku... Na menší recenzi využijte možnost psát uživatelské recenze v profilu hry.

Roboti v celém vesmíru se vzbouřili proti lidem, chtějí vesmír jenom pro sebe a všechno živé se snaží vyhubit a docela se jim to daří. Zabijí Vás, ale nemají to zase až tak jednoduché, protože Vaše DNA zůstala uložená na disku.

LotROUpozornění- Tento článek může obsahovat spoilery! Mnozí z nás, hráčů LotRO, již zavítalo na okraj lesa jménem Lothlórien, pokecali si s Galadriel a podívali se do jejho zrcadla. Přesto nám to nestačí. Vývojáři z Turbine nám však slíbili kompletně přístupný les, sídlo Galadriel - Caras Galadhon a vlastně kompletní tematický přídavek ve stylu sličných a namyšlených elfů :) Tato novinka je určena především těm, kdo ještě nedoputovali na prozatimní konec příběhové linky datadisku Mines of Moria a chtějí se i tak pokochat krásami lesa sličného lidu. Následující screenshoty jsou přímo z datadisku (otevřená část lesa), ovšem některé jsou i nové, s nepoužitými lokacemi.

Co vlastně chceme od MMORPG?Je brzké ráno a sluneční paprsky ospale pronikají hustým mléčným oparem. Procházíš ponurými špinavými ulicemi, nohama se boříš se do vrstvy hnědého rozbláceného sněhu a jen doufáš, že je to sníh, protože si nevidíš ani na špičky bot. Pára z tvých úst se okamžitě ztrácí ve všudypřítomné mlze a čvachtavý zvuk rozmrzlé břečky se dutě rozléhá prázdným městem. Najednou ale tvůj stereotypní pochodový rytmus naruší cizí kroky. Znějí rychle, ale zároveň velmi tiše, hraničářův sluch ale jen tak něco neošálí. Už je ovšem pozdě, stihneš se jen rychle otočit a zahlédnout obrys postavy a záblesk krátké dýky. Naštěstí ti hbité smysly umožnily rychle uhnout, využiješ jeho amatérsky rozhozené rovnováhy a vracíš útočníkovi silný úder pěstí, kterým ho skolíš na zem. V tom zaslechneš další hluk. Zarazíš se a mlčky posloucháš. Ticho. Kroky ustaly současně s tebou. Uvědomíš si, o co jde, a začneš utíkat. Běžíš rychle a sníh ti klouže pod nohama. Každou chvíli musíš prudce uhýbat, nebo brzdit, protože se na tebe z mlhy vynoří rozbitá bedna, hromada odpadků nebo kusy nábytku. Už je ale pozdě, neorientuješ se a tak jen zmateně běháš pořád dokola. Kolem hlavy ti najednou prosviští hvízdající šipka a hned za ní letí další, která se ti zabodne zezadu do stehna a donutí tě rozplácnout se do mokrého špinavého sněhu. Za několik sekund slyšíš rychlé kroky a ...

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Nyní sbírejte měďáky a dukáty i za hlasování v anketách a psaní uživatelských recenzí!

PokladniceDobrodruh odpásal zbraň, odložil svoji zbroj a odepnul řemeny bot. Po karmínově rudém, místy potrhaném, koberci přešel na konec síně a po točitých schodech počal sestupovat dolů. Zapálil louč a za chvíli stanul na konci vytesané chodby. Masivní dveře zaúpěly, jakmile je dobrodruh otevřel a naskytl se mu pohled na špinavou prázdnou místnost plnou pavučin. Malým okénkem pronikaly matné paprsky světla a jediný předmět, který stál v této místnosti za zmínku - prázdná truhla, vrhal stín na zeď. Dobrodruh si povzdechl, čeká ho ještě hodně práce a dobrodružství, než se mu místnost opět podaří naplnit zlatem.

Prvním zpestřením, které jsme pro vás připravili, je osobní pokladnice a systém peněz.

18 komentářů/18 novýchAktualizováno: 20.2.2009 21:29 | Vydáno: 20.2.2009 1:30

Darkfall OnlineVe hře Darkfall bylo včera oficiálně zrušeno NDA a v několika následujících dnech budeme mít možnost si hru předobjednat, která potrvá až do ostrého spuštění, které by mělo, pokud se nic nezvrtne, nastat 25. února. Tuto hru buď můžete milovat nebo nenávidět; v jistých věcech navazuje např. na Ultimu Online a lze očekávat, že zaujme především hardcore hráče, proto se z ní nejspíše nestane zrovna komerční hit. V článku se podíváme, jak by se měly vyvíjet věci v příštích dnech, jakou částku bude do hry třeba investovat a nakoukneme i pod pokličku hardware nároků.

Dobro a zloNCsoft má více projektů, ale ještě na žádný se oko hráčů neupínalo tolik, jako na Aion:Tower of Eternity. MMORPG, které se koncem roku objeví na našem trhu, by mohlo nasytit hladovějící hráče po MMO bombě. Někteří lidé si myslí, že by Aion mohl předčít nebo se aspoň vyrovnat velkému požírači, kterým je World of Warcraft.

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Dungeons and Dragons Online logo

[:: Přidány větší rozklikatelné náhledy u všech obrázků ::]

Druhá část recenze od Alberta. Jejím tématem budou převážně postavy a hardwarové nároky Dungeons & Dragons Online: Stormreach, hry u nás neprávem opomíjené. Jak se dle Alberta povedly pravidla Advanced Dungeons & Dragons(AD&D) převést do krabice plné čipů, si můžete přečíst v 2. části recenze.

11 komentářů/11 novýchAktualizováno: 17.2.2009 15:33 | Vydáno: 17.2.2009 12:39

Twelve Sky 2

Kategorie: Preview | Hra: Twelve Sky 2 - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: free-to-play, video

TwelveSky 2Twelve Sky 2 je pokračováním stejnojmenné akční MMORPG odehrávající se ve starověké Číně v době velkého konfliktu mezi třemi proti sobě válčícími klany. Vybaveni technikami prastarých bojových umění, exotickými zbraněmi, brněními a pety, jsou hráči připraveni vrhnout se do boje využívajícího propracovaného pvp systému. Twelve Sky 2 se jeví jako nejlepší Free-To-Play PvP zážitek, co nás letos čeká a v následujícím článku si tuto nadějně vypadající hru trochu přiblížíme.

logo

Bioware představili novou planetu, na které se budou odehrávat dobrodružství v jejich připravované MMO Star Wars: The Old Republic. Poprvé budeme moci detailně nahlédnout do odporného světa Huttů, na planetu Hutta.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání