Tag "minirecenze"

Recenzent Rýpnout si nebo pochválit právě hranou hru, ať se jedná o MMO či nikoliv, je přirozený chtíč téměř každého hráče. Z toho důvodu máte už od začátku fungování možnost psát tzv. minirecenze ke hrám, které se dají oficiálně hrát (vydané, open bety,…). Krom samotného vašeho textu, který se zobrazí pod každou hrou a je tak hned na očích, můžete i přidávat klady a zápory zobrazující se v přehledném seznamu. K dnešnímu dni máme v databázi přes 200 hráčských recenzí.

Cílem těchto lehce pravidelných článků (14dní až 3 týdny?) je poukázat na zajímavé recenze (opravdu nemůžeme vybrat všechny dobré), které stojí za to si přečíst. Tak se rozhoupej i ty a ze seznamu her si vyber tu svoji, zahlasuj a napiš klidně krátce svůj vlastní názor!

Uvnitř článku i pikantní ukázka, jak by se receze určitě psáti neměli.

Entropia Universe

Kategorie: Recenze | Hra: Entropia Universe - Články hry | Autor: Taris
Klíčová slova: minirecenze

Entropia UniverseOd uživatele Thomaso nám přišla mini-recenze na free MMO počin Entropia Universe. Info pro ostatní - tato minirecenze slouží současně i jako příklad, kdy nám můžete poslat váš výtvor přimo do vzkazu nebo na mail a my z něj uděláme článek/recenzi/novinku... Na menší recenzi využijte možnost psát uživatelské recenze v profilu hry.

Roboti v celém vesmíru se vzbouřili proti lidem, chtějí vesmír jenom pro sebe a všechno živé se snaží vyhubit a docela se jim to daří. Zabijí Vás, ale nemají to zase až tak jednoduché, protože Vaše DNA zůstala uložená na disku.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání