MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Warhammer online

... než staroch varjag zemřel, svěřil mi tento svitek. Prý ho smím otevřít až poté, co se jeho duch vydá na dlouhou pouť do Valhally. Teď nad jeho hrobem  lámu pečeť z vosku divokých včel a čtu jeho prostá slova: „Je místo - Ztracené Údolí, které jest zkouškou jen pro pravé  varjagy. Seber družinu těch nejvěrnějších a vydej se tam. Bojuj tama s běsy, bojuj chytře a vydobyj kořist hodnou knížat. Má sekera i zbroj, to vše odtama pochází. Spěchej do Avelornu, neb dostaneš se tama pouze lodí, silný proud tě povede..." Ten starý blázen! Jak dlouho své tajemství skrýval? „Připravte se družiníci, vyrážíme. Kurz Avelorn !"

Warhammer OnlineMythic již od ostrého startu hry Warhammer Online naslouchá pilně komunitě a snaží se s její pomocí hru vylepšovat. Lehké zklamání mohli pocítit hráči, kteří v době nedávno minulé po velké snaze dokázali zbořit bránu hlavního města soupeřova a vpadli dovnitř v naději, že se jim ve velké bitvě podaří město dobýt, vyhnat protivníky za hradby a pokusit se zdolat snad i krále. Ne vše probíhalo tak, jak by si jeden představoval a z davu se počala ozývat kritika. Naštěstí se našla i kritika konstruktivní a s její pomocí vývojáři v patchi 1.2., který je doslova za humny, implementují i následující změny v dobývání měst.

HybridProbudil se nervózní a celý zalitý potem. Depresivní ticho temné kamenné kobky narušovalo jen opakované kapání vody, které mu zpočátku způsobovalo záchvaty úzkosti, dnes je však nevnímal. Čas od času se letmo osvícenými chodbami ozvalo tiché zasténání nebo zapištění krysy. Jediné okno na celém patře příliš čerstvého vzduchu dovnitř nepouštělo a zápach hnijících zbytků utýraných, nebo vyhladovělých vězňů pronikavě štípal do nosu. Jeho oči najednou zbystřily a nasadil soustředěný až hypnotický pohled. Zpočátku jsem nevěděl, na co tak civí, ale za chvíli se skrz mříže protáhla velká, tlustá, špinavá krysa a zamířila rovnou k němu. Asi metr před ním se zastavila, jemně pískla a zírala mu do očí. Po chvíli ticha hbitě skočil vpřed, krysu chytil do ruky a stiskl tak silně, že se jí oči vypoulily a začala vyluzovat děsivé, agonické skřeky. V tom se ozvalo křupnutí a krysa ztichla. Hlavička se jí bezvládně sesunula na mužovu pěst. To, co jsem poté viděl, mi vyrazilo dech.

logo

Obdrželi jsme zprávu z nejvyššího velení AFS. Jejich zpravodajské jednotky již několik týdnů hlásí neustálé zvyšování frekvence útoků Bane. Rozvědce se podařilo zachytit a dekódovat část jejich komunikace a je důvod se domnívat, že Bane připravují všechny svoje síly k masivnímu útoku na světy Foreas a Arieki. Podle dešifrovaných informací bude útok zahájen dne 28. 2. 2009 v 20:00 GMT na serveru Centarus (EU) a opět v 20:00 CST na serveru Hydra (US).

Dílna MMOGames.czDalší díl nových věcí a úprav se ponese v duchu vaší pokladnice a fóra. Tam proběhlo nejvíce změn. Například nyní vidíte barevně odlišená témata. Téma, do kterého jste ještě nenakoukli, má lehce zelené pozadí. Téma, kde už jste byli a nachází se v něm nový příspěvek, má nažloutlé pozadí, stejně jako u vzkazů. Ostatní témata mají klasické barvy.

 

Ulduar koncept

Blizzard vydal oficiální video ukázku pro novou World of Warcraft raid instanci Ulduar. Ulduar je součástí patche 3.1.0 (celé patch notes naleznete zde), který se již nachází na PTR(testovací server), takže bychom se ho mohli dočkat během několika následujících týdnů. Díky jednoduchosti současných WotLK instancí se na Ulduar obrací zraky mnohem více hráčů, než kdykoliv předtím. Ale dost řečí, pojďte se podívat na video.

LesLetní vzduch se tetelil nad prašnou cestou; zdánlivě panoval všude klid, avšak bystré oko by na kraji lesa postřehlo několik siluet. Ve stínu staré borovice postávala skupina postav. Nejblíže stromu přešlapoval říšský lovec čarodějnic v černé košili, přes ni měl navlečenu koženou vestu s ramenním pásem, místy vyztuženou propletenými kruhy z oceli. Ramenní chránič zdobil reliéf lebky, za opaskem měl zastrčeny vrhací dýky a ostrý rapír. Lovec měl opasky dokonce dva, druhý ležérně spuštěný ke stehnu, kde spočívala dvouhlavňová křesadlová pistole. Většinu obličeje mu zastínil charakteristický klobouk s emblémem Říše, který skýtal alespoň malé útočiště před dotěrnými slunečními paprsky.

LogoNěkteří mluví o revoluci v MMORPG, někteří o nástupci Ultimy Online, jiní zase o ukončení začarovaného kruhu vzájemně, až trapně podobných her. Obecně se užívá mnoho superlativů v řeči o hře Darkfall a jejím příchodu plánovaném na 25. února 2009. Vzhledem ke zrušení NDA je už legálně možné publikovat informace získané z hraní uzavřené bety, a proto vám také přinášíme rozsáhlejší review o této tak opěvované hře. Podíváme se, jestli je hra opravdu hodna tak pozitivních hodnocení, jakých se jí dostává.

Dungeons and Dragons Online logo

Třetí a současně poslední část recenze od Alberta. Obsahem bude konečně svět Dungeons & Dragons Online v plné kráse, hratelnost, začátky, hraní v partě, questy a v neposlední řadě také rady pro první kroky s touto MMORPG dle pravidel AD&D.

Republika versus Impérium - vlajky

Hry Star Wars : The Old Republic se dočkáme až někdy v roce 2010, ale historie obou válčících stran - Galaktické Republiky a Sithského Impéria - jsou už na světě a pomocí tohoto článku si můžete udělat malý obrázek o tom, co od obou stran můžete čekat , jak se chovaly v minulosti a vůbec celkově zjistit, jak na Vás působí.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání