Články o hře Dungeons and Dragons Online: Stormreach

logoDungeons and Dragons Online nedávno přešel na Free-To-Play a následky tohoto činu se začínají projevovat. Dnes už více než dvojnásobný nárůst hráčské populace je znamením brutálního úspěchu tohoto rozhodnutí. DDO se jeví jako momentálně nejlepší Free-to-Play hrou na světě a přitahuje tisíce hráčů. Jaká je reakce Turbine na masivní nárůst populace? Čtěte dále!

První velký update pro Dungeon & Dragons Online: Eberron Unlimited je naživu. Do hry přináší řadu přídavků. Mezi nimi je například "Veteran Status", který hráčům umožní zakoupit dovednost umožňující vytvořit postavy na levelu 4, tím že získají 1000 Valor během hry. A to ani zdaleka není všechno.

logoNový trailer k adventure packu - The Ruins of Gianthold Adventure náležícímu populární hře na motivy klasického RPG kultu: Dungeons & Dragons.
Oblíbenost DDO: Eberron Unlimited díky svému nedávnému přechodu k bezplatnému systému hraní vystřelila strmě vzhůru a vypadá to, že ve své hvězdné cestě nadále vesele pokračuje.

Dungeons and Dragons Online logo

Třetí a současně poslední část recenze od Alberta. Obsahem bude konečně svět Dungeons & Dragons Online v plné kráse, hratelnost, začátky, hraní v partě, questy a v neposlední řadě také rady pro první kroky s touto MMORPG dle pravidel AD&D.

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Dungeons and Dragons Online logo

[:: Přidány větší rozklikatelné náhledy u všech obrázků ::]

Druhá část recenze od Alberta. Jejím tématem budou převážně postavy a hardwarové nároky Dungeons & Dragons Online: Stormreach, hry u nás neprávem opomíjené. Jak se dle Alberta povedly pravidla Advanced Dungeons & Dragons(AD&D) převést do krabice plné čipů, si můžete přečíst v 2. části recenze.

11 komentářů/11 novýchAktualizováno: 17.2.2009 15:33 | Vydáno: 17.2.2009 12:39

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Dungeons and Dragons Online logo

[:: Přidány větší rozklikatelné náhledy u všech obrázků ::]

Redakce: Od uživatele Alberta nám dorazila velice obsáhlá a kvalitní recenze na Dungeons and Dragons Online. Vzhledem k širokému záběru a příslibu dalšího materiálu, rozdělujeme recenzi na 3 díly a děláme z ní recenzi na části, tedy seriál. Děkujeme Albertovi.

Na úvod si dovolím parafrázovat jedno známé přirovnání: "DDO je jako poklad ukrytý v http://, který někdo najde a skryje; z radosti nad tím jde, odinstaluje všecko, co má na disku, a koupí krabici nebo digitální download. Anebo je DDO jako když hráč MMORP her, který paří všechny možné i nemožné online gamesy, objeví jednu updatovanou, upgradovanou, zmodovanou a datadiskovanou hru; jde, suspendne všecko, co má, a subscribne ji." [pozn. ed.: parafráze na bibli]

Teď ode mě asi málokdo bude očekávat nějaké objektivní zhodnocení této fantasy online hry, o které se přesto pokusím; píšu to hlavně proto, aby bylo jasné, že jde o recenzi fanouška, nikoliv nezávislého recenzenta. :)

22 komentářů/22 novýchAktualizováno: 17.2.2009 17:14 | Vydáno: 12.2.2009 14:18
1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání