Články o hře Darkfall

DarkfallDnes si povíme něco o tom, co se ve světe Darkfallu událo počátkem měsíce. Hned 1. 4. 2010 byl nasazen nový patch. Opravdu to nebyl apríl na hráče, a tak se spousty lidí dočkalo mnoha novinek, o kterých si v kostce povíme níže. Podstatné je, že se studio Aventurine začalo trochu věnovat hráčům a vyslyšelo jejich prosby, které do hry začínají aplikovat, neboť doposud byli pověstní tím, že si spíše hráli na svém písečku tak, jak se jim to hodilo. Uvidíme tedy, zda jim tento trend vydrží a budou i nadále poskytovat takováto vylepšení. (Osobně to vidím optimisticky, neboť přeci jen se na trh začíná tlačit Mortal Online.)

logoDarkfall, kterému na digitální dveře už téměř klepe první výročí, se poohlíží po způsobech, jak natáhnout do hry nové hráče.
V únoru představili vývojáři z Aventurine SA nové featury cílené k přiblížení hry novým hráčům a také jejich přitáhnutím do hry, což je tak trochu kontrast s původní prodejní a obchodní politikou této hry. Většina z nás si jistě pamatuje tak trochu rozpačité začátky, kdy bylo málo účtů a dostat se ke hře samotné, bylo docela obtížné. Nyní se však karta obrací.

Darkfall

Ano, opravdu je to tu! Většina lidí na tento krok čekala hodně, hodně dlouho. Nyní se však firma Aventurine, která stojí za hrou Darkfall, rozhodla dodělat potřebný update, aby mohla otevřít svět i pro trial hráče. Mírnou ironií zůstává, že v Řecku, odkud hra pochází, nabízeli trial už dávno. Na stranu druhou proč ne, když to je jejich domovská komunita...

Řekněme si, jak tedy onen trial účet získat. Má to jen jednu malou chybičku. Tou je fakt, že budete potřebovat 1 Euro. Pokud vás zajímá, proč máte za zkušební účet na 7 dní platit, pak věřte, že je to nutný krok vzhledem k faktu, že hra má nekompromisní pravidla a každý hráč, který by jen tak beztrestně vytvářel účty, vám dokáže hodně znepříjemnit život. Překousnete-li tuto "nevýhodu", pak již nic nebrání ve vytvoření účtu.

Vytvořit účet | Klient - download

Tápete-li, co vlastně Darkfall je, pokračujte ve čtení, kde naleznete malou charakteristiku...

Darkfall OnlineUrčitě se vám stalo, že vám kamarád doporučil nějakou hru. Většinou to byl skvělý tip a proto dnes bez váháni posloucháte a řítíte se do jakékoliv pařby, kterou vám jeden z blízkých doporučí. Jak tedy využít vašich vojínů, kteří vás bez hlavy a paty následují do každé bitvy? A co ještě když oné války vedete ve hře Darkfall Online?

logoStavba měst - bezpochyby jeden z největších taháků Darkfallu a taky téma, na které zaměříme svou pozornost v tomto článku. Není to proces vůbec levný ani jednoduchý. Města však představují důležitý strategický prvek ve hře, stejně jako důkaz vysoké prosperity guildy, proto stojí za to, ten čas i prostředky obětovat. Nehledě na to, že mít vlastní město, je přece skvělá věc. Máte příležitost tvořit část samotného světu Darkfallu. Hraje se na rozděl a panuj.
A my se podíváme, jak taková stavba města v Darkfallu probíhá.

MountMounti jsou, zdá se, velmi důležitou součástí hraní Darkfallu. Představují výraznou jak bojovou, tak i logistickou výhodu. Jak si postupně v tomto seriálu představujeme jednotlivé aspekty hry, v tomto dílu přijde řada právě na mounty, jejichž pojetí je v určitých směrech v Darkfallu poněkud netradiční. Postupně si vyjmenujeme některé z překvapivých detailů ohledně mountů ve hře a nakonec si v návaznosti na minulý díl upřesníme politickou stránku hry.

Darkfall Online - Guildy

Kategorie: Recenze | Hra: Darkfall - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: Guilda

DarkfallPo shrnutí hlavních vlastností Darkfallu z hraní bety si pro změnu představíme konkrétnější aspekty hry ze zkušeností z ostrého provozu. V tomto článku si v krátkosti přiblížíme jeden z nejdůležitějších aspektů mmo her obecně - guildy. Jejich fungování a systém, který je překvapivě velmi propracovaný.

LogoNěkteří mluví o revoluci v MMORPG, někteří o nástupci Ultimy Online, jiní zase o ukončení začarovaného kruhu vzájemně, až trapně podobných her. Obecně se užívá mnoho superlativů v řeči o hře Darkfall a jejím příchodu plánovaném na 25. února 2009. Vzhledem ke zrušení NDA je už legálně možné publikovat informace získané z hraní uzavřené bety, a proto vám také přinášíme rozsáhlejší review o této tak opěvované hře. Podíváme se, jestli je hra opravdu hodna tak pozitivních hodnocení, jakých se jí dostává.

Darkfall OnlineVe hře Darkfall bylo včera oficiálně zrušeno NDA a v několika následujících dnech budeme mít možnost si hru předobjednat, která potrvá až do ostrého spuštění, které by mělo, pokud se nic nezvrtne, nastat 25. února. Tuto hru buď můžete milovat nebo nenávidět; v jistých věcech navazuje např. na Ultimu Online a lze očekávat, že zaujme především hardcore hráče, proto se z ní nejspíše nestane zrovna komerční hit. V článku se podíváme, jak by se měly vyvíjet věci v příštích dnech, jakou částku bude do hry třeba investovat a nakoukneme i pod pokličku hardware nároků.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání