Články o hře Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old RepublicTak se alespoň vyjádřil zástupce firmy EA, která je vydavatelem a především sponzorem této velice očekávané hry z produkce Bioware. EA se tak zřejmě snaží učinit přítrž různým předpovědím o úspěchu Star Wars: The Old Republic, které jste možná již zaznamenali, a které se pohybují od názorů, že hra bude absolutní propadák až po předpovědi analytiků, kteří tvrdí, že hra nebude výdělečná. Co si tedy o tom všem myslí EA?

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Star Wars: The Old Republic

;-) Tak zase za rok...

Už jsme tu měli několik klíčů. Veřejně jsme nabízeli betaklíče k Allods Online. Interně jsme se dostali ale například do Star Trek Online, Lego Universe a dalších.

Největšího kapra jsme ale ulovili v den nejnevděčnější, protože bude svádět k lživým spekulacím. Co naplat, do zítřka s touto žhavou novinkou čekat nebudeme:

„Dostali jsme speciální časově omezený PRESS klíč do hratelné alfa verze MMORPG Star Wars: The Old Republic!“

Kdo se o výboj her malinko zajímá, ví, že postup hry podléhá určitým milníkům, které si kladou za cíl dokončit tuhle, tamtu a jinou funkčnost. V určité chvíli se pak hra označí jako Alfaverze (lze odehrát od začátku do konce, ale nic není vyladěné, můžou chybět modely, textury atd). Betaverze už bývá mnohdy k nerozeznání od GOLD verze. Často se jen odchytávají chybky a ladí vyváženost.

Jsou to však termíny čistě interní a ohebné a tak jedna hra může být beta a je přesto nehratelná, jiná hra (nebo její část – případ SW:TOR) je ve fázi alfa a je bez problému hratelná a ucelená.

2 komentáře/2 novýchAktualizováno: 2.4.2010 12:22 | Vydáno: 1.4.2010 18:12

logoA je to tady! Konečně známe datum vydání tolik očekávaných Star Wars: The Old Republic! Před malou chvílí byly zvěsti kolující internetem posledních pár dní potvrzeny community managerem Seanem Dahlbergem.

ScreenshotSeznam planet hry Star Wars: The Old Republic se včerejškem rozšířil o jednu položku. Planeta zvaná Balmorra byla představena spolu se čtyřmi novými screenshoty a concept arty. Proslýchá se, že by Balmorra měla být planetou zaměřenou především na PvP. Pojďme se tedy podívat, co všechno nám Bioware o planetě prozradil.

Republika versus Impérium - vlajky

Hry Star Wars : The Old Republic se dočkáme až někdy v roce 2010, ale historie obou válčících stran - Galaktické Republiky a Sithského Impéria - jsou už na světě a pomocí tohoto článku si můžete udělat malý obrázek o tom, co od obou stran můžete čekat , jak se chovaly v minulosti a vůbec celkově zjistit, jak na Vás působí.

logo

Bioware představili novou planetu, na které se budou odehrávat dobrodružství v jejich připravované MMO Star Wars: The Old Republic. Poprvé budeme moci detailně nahlédnout do odporného světa Huttů, na planetu Hutta.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání