MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Czech Crusaders

Kategorie: Rozhovory | Hra: Lord of The Rings Online - Články hry | Autor: Taris
Klíčová slova: snowbourne, kinship

[*AKTUALIZOVÁNO*]

LotroPodařilo se nám vyzpovídat leadera jednoho z nejznámějších českých kinshipů (obdoba guildy) ve hře Lord of the Rings Online - Madoga. Kinship působí na evropském serveru Snowbourne. Jaké jsou úspěchy jejich kinu, co se jim líbí a jak se mezi ně dostat? Nejen odpovědi na tyto otázky najdete v našem rozhovoru.

20 komentářů/20 novýchAktualizováno: 11.2.2009 22:40 | Vydáno: 10.2.2009 20:41

Champions OnlineJak špatně někdy vypadají trailery na MMO, ukazuje zářný příklad v podobě Champions Online. Slabá minutka in-game záběrů (ne však gameplay) ukazuje největší neduh MMO - nulovou kolizi v soubojích. Ta je střídána absencí atmosféry a prázdným tichým světem. Osobně mě nepřesvědčil ani hlavní tahák tohoto typu her - cool hrdinové. Budiž nám útěchou, že ve hře bude možnost si hrdiny přizpůsobit jako nikde jinde. Chabý vzhled hrdinů tedy můžeme naivně svést na jeho tvůrce s příslibem, že my si vytvoříme lepšího. Kdo čekal od ukázky této hrdinské akce ve stylu City of Heroes něco více, bude nejspíše zklamán. Ale posuďte sami.

Pijme na zdraví!Nad vesnicí Ubetdorf se mísil kouř z komínů a ve spirále stoupal do oblak. Většina vesničanů byla zalezlá ve svých domech, neb slunce dosáhlo nadhlavníku a léto bylo obzvlášť horké. Venku leželo jen několik opilců sťatých do němoty a potulovala se tu domácí zvířena. Franz Brauer si loknul domácí pálenky a rozkopl hejno slepic, pochvalně zamručel a vydal se na cestu do krčmy. V hospodě bylo narváno, pivo teklo proudem a hostinský si spokojeně mnul ruce nad tržbou. Franz vešel do stínu putyky a přisednul ke kamarádům. Seděli teď kolem stolu celkem tři, každý měl na krku minimálně sedmdesát zim a kdysi působili jako lovci čarodějnic, zatímco teď se z nich stali vyhlášení ochlastové a podivíni a kolovaly o nich různé pověry a řeči. Karl Ritter, který kdysi plnil ve skupince roli střelce, zabafal z dýmky, přitáhl krčmáře za zástěru a rychlým pohybem si přivlastnil podnos s několika korbely. "Tak co, Franzi? Slyšel jsem, že jsi včera uchlastal k smrti nějakého cizáka," začal Karl s úšklebkem ve tváři a zalil medovinou. "Není divu," vmísil se do debaty Gustav Eberhart, podsaditý a vrásčitý muž, kdysi vyhlášený šermíř. "Jednou jsem byl svědkem tomu, jak Franz přepil Kislevana! A těm chlast koluje v žilách už při narození!" Trojice se zachechtala.

rádio rivendellI ten nejlepší herní soundtrack se po čase oposlouchá. U singleplayerové hry, která v dnešní době trvá průměrně 10 hodin (někdy i více, spíše méně), se nestačí oposlouchat ani hlavní téma hry. U MMO her je to však horší. Soundtrack může být sebelepší, ale po tisíci hodinách ve hře, strávených posloucháním dohromady 20 skladeb, se z muziky stane nuda a po čase i peklo. Následuje další krok - stažení hudby (většinou nelegálně, přiznejme si to) a hudba to pak většinou není tematická (hip hop u Warhammeru?) nebo nemá žádné výraznější melodie. Pokud hráč nestráví mnoho času vytvářením si svého vlastního nadupaného výběru, tak se hudba ztrácí. Pokud Vás nezachrání nějaké internetové rádio- například Rádio Rivendell!

Galaxy OnlineIGG připravila přehled vlastností jejich nedávno oznámené MMORTS Galaxy Online, za účelem představit hráčům základní koncepty a prostředí hry.

Galaxy Online je velmi flexibilní MMORTS, odehrávající se v rozlehlých prostorách vesmíru. Hra umožňuje velké množství svobody v rozhodování, kam chcete jít a co chcete dělat. Můžete objevovat nové planety, zkoumat jejich zdroje, rozhodovat se kdy a jak je využít ve svůj prospěch. Nesmíte ovšem zapomenout, že ve vesmíru nejste sami. Budete muset o tyto zdroje soupeřit se svými protihráči. Můžete vést jednoduchý a zábavný život businessmana, získajícího profit z materiálních zdrojů nebo vést flotilu válečných lodí a rozvíjet vaše inter-galaktické impérium.

WAR

Odedneška až do patnáctého února 2009 vycházejte večer z domu jen na vlastní nebezpečí. Ve Warhammer Online totiž začíná nový živý event: Noc vražd (Night of Murder). V tento čas se uctívači smrti budou koupat v čerstvé krvi, aby tak prokázali svou věrnost bohu elfů: Kaela Mensha Khaine. Zákeřní zabijáci již teď infiltrují města, neboť nikdo není imunní proti vůli Khaine během těchto temných a krvavých slavností.

V tomto eventu budou hráči moci plnit zvláštní úkoly, za které získají influenci (vliv) a tím i přístup ke speciálním odměnám. Tyto questy budou zadávat nové NPC postavy ve městech a ve všech válečných táborech, přičemž zvláštní důraz bude kladen na bytosti označené "značkou smrti" (Marked for Death). Takto budou označeni nejen nestvůry, ale i někteří hráči z řad nepřátel a ti všichni jsou určeni k obětování. Dejte si však pozor, i vás by mohl někdo označit!

TurbineBude opravdu zbytek Lothlórienu?

Objeví se nové hudební nástroje?

Budou nová hobby v nejbližší budoucnosti?

Budou vylepšeny schopnosti minstrelů?

Na to vše odpověděli vývojáři Lord of the Rings Online v posledním DEV CHATU!

Kdesi hluboko v Železných horách byl válečný tábor zelenokožců, říkali mu „Hladový Břich“. A v tom válečném táboru žilo několik silných, ale hloupých orků a také pár malých, ale chytrých goblinů. Jedním z nich byla naše hrdinka – goblinka Žbluňga, nejmenší mezi malými, ale byla také odvážná – na goblina ovšem - a měla hlavu i srdce na správném místě.

Mahňág - ork boss v celé své kráse


Byl tu také velitel tábora Hladového Břichu - krutý a velmi velký ork, boss Mahňág.

Vedl své lidi silou svých paží a každý se ho bál, protože občas zavraždil někoho ze svých a ještě hůře, snědl je, aby se sám nasytil. Goblinka Žbluňga se také bála, protože byla nejmenší mezi malými a věděla, že je pouze otázkou času, kdy se Mahňágovi hladové oči obrátí na ni. Žbluňga přemýšlela celou noc, nemohla ani usnout, a pak dospěla k tomu, že byla pouze jedna věc, která byla pro Mahňága důležitější než hlad a tou byl hlad po bitvě. A zde je to co Žbluňga udělala:

Copyright"Arizonský soudce nařídil, že bot Glider ze hry World of Warcraft porušuje "The Digital Millennium Copyright Act"(rozsáhlý zákon v USA týkající se právě autorských práv), což by v budoucnu mohlo sloužit jako precedens k podobným případům(tak funguje americký soudní systém, jednotlivé případy se posuzují podle jim podobného, již v minulosti vyřešeného, případu - pozn. red.)" - oznámila Digital Trends.

Trocha poesie z gobliního squig chlívku:

Maličká su,
squigy pasu,
drancovala bych já,
až se třasu,
drancovala bych já,
Empire clasu!

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání