Články o hře Twelve Sky 2

12 sky 2Není to dlouho, co se vývojáři hry Twelve Sky 2 rozhodli konečně spustit closed betu svého nejnovějšího free-to-play pvp počinu. Betatestu se mohli zúčastnit pouze ti, co získali na některém webu beta klíč, kterých nebylo mnoho a šly celkem na odbyt. Nám se podařilo pár klíčů pro phase one získat a nyní si projedeme dojmy z 12 Sky 2 bod po bodu.

Twelve Sky 2

Kategorie: Preview | Hra: Twelve Sky 2 - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: free-to-play, video

TwelveSky 2Twelve Sky 2 je pokračováním stejnojmenné akční MMORPG odehrávající se ve starověké Číně v době velkého konfliktu mezi třemi proti sobě válčícími klany. Vybaveni technikami prastarých bojových umění, exotickými zbraněmi, brněními a pety, jsou hráči připraveni vrhnout se do boje využívajícího propracovaného pvp systému. Twelve Sky 2 se jeví jako nejlepší Free-To-Play PvP zážitek, co nás letos čeká a v následujícím článku si tuto nadějně vypadající hru trochu přiblížíme.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání