MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Greg Street

V nedávné novince jste se dozvěděli o připravovaném patchi 3.1.0 a dnes vám přinášíme rozhovor s vedoucím herním designérem Gregem Streetem o připravovaném dual spec systému pro World of Warcraft.

EVE Online - 10 důvodů

Kategorie: Články | Hra: EVE Online - Články hry | Autor: Knedla
Klíčová slova: pro a proti, názor

eve onlineProč je toto scifi MMORPG z Islandu tak populární? Čím nalákalo i starší generace? Opravdu ty lidi baví celé dny poletovat s tím svým pekáčem? Tak na toto vám nejspíš jasnou odpověď nedám, ale mohu se o to přinejmenším pokusit. Pokusit se sepsat 10 alespoň trochu objektivních důvodů proč EVE hrát a 10 proč na něj naopak zanevřít. Technicky je jich tedy dohromady 20, ale to by nevyznělo tak cool ;).

Mines of MoriaZ ničeho nic se pod nohama trolla objevil hobití zloděj, který shodil svůj elfí plášť, vytasil dýku a pokusil se zabodnout trollovi nožík do slabin. Povedlo se a troll zařval mohutným hlasem. To vše spustilo. Elfí Warden vymrštil svůj oštěp a ten se zabodl hoře masa přímo do oka. Troll začal být nepříčetný, rozzuřeně nakopl hobita a ten se nabodl na nedaleký špičatý kámen. Minstrel zařval "mám aggro, beru čáru!" a vyběhl ven ze dveří. Sotva se dostal ven, troll shodil sloup, který pohřbil východ a zároveň i ochránce a lovce. Následoval takový masakr, že ani nejde popsat. Na konci už zbyl jen kapitán a šampión. Po ráně okovaným kyjem přes hlavu šampiona se kapitán zmohl jen na povzbuzující "To nic není" načež i jeho helma se oddělila od ostatních částí zbroje. Bohužel i s hlavou. A to byl konec našeho společenstva, aneb jak se to dělat nemá. INSTANCE restart :)

Láska je tu s námi ...

Kategorie: Články | Autor: Mike
Klíčová slova: Valentýn, event
srdce

...buďme s ňou... A to již zítra. Kdo by náhodou nevěděl, tak 14. únor patří všem zamilovaným, svátek slaví Svatý Valentýn. Raději vynechám původně plánované zamyšlení nad zbytečností tohoto "svátku" a pojďme se rovnou podívat, co na nás čeká ve vybraných virtuálních světech, protože ani tam se Valentýnu nevyhneme. Ať chceme nebo ne, to zamilované šílenství je přítomno všude.

WoWJiž brzy vyjde první větší patch do World of Warcraft od doby vydání druhého datadisku Wrath of the Lich King. A tento patch přinese mnoho změn, možná dokonce dlouho slibovaný dual-spec. Předem upozorňuji, že informace napsané zde se mohou do doby vydání patche změnit.

 

Nesmiřitelní soupeřiMythic rozjíždí přípravy na příchod očekávaného přídavku ke hře Warhammer Online a ode dneška je k dispozici superdlouhý oficiální seznam věcí, které již brzy přilétnou na naše pevné disky v podobě patche 1.2. Spolu se teď podíváme, co nás čeká a nemine.

Nová povolání - do hry přibude možnost hrát za nesmiřitelného trpasličího válečníka, jež vyhledává hrdinskou smrt v boji, Slayera a na straně sil Destructionu se objeví zelená bestie s kmitajícími sekáčky, krvežíznivý zabiják Choppa.

Event Bitter Rivals - událost zaměřená na pradávný konflikt mezi hrdým národem trpaslíků a bojechtivými orky. Hlavní odměnou za účast v tomto eventu by měla být možnost zahrát si dvě nová povolání o týden dříve než ostatní hráči, jako tomu bylo v případě, kdy do hry vstoupil Black Guard a Knight of the Blazing Sun.

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Dungeons and Dragons Online logo

[:: Přidány větší rozklikatelné náhledy u všech obrázků ::]

Redakce: Od uživatele Alberta nám dorazila velice obsáhlá a kvalitní recenze na Dungeons and Dragons Online. Vzhledem k širokému záběru a příslibu dalšího materiálu, rozdělujeme recenzi na 3 díly a děláme z ní recenzi na části, tedy seriál. Děkujeme Albertovi.

Na úvod si dovolím parafrázovat jedno známé přirovnání: "DDO je jako poklad ukrytý v http://, který někdo najde a skryje; z radosti nad tím jde, odinstaluje všecko, co má na disku, a koupí krabici nebo digitální download. Anebo je DDO jako když hráč MMORP her, který paří všechny možné i nemožné online gamesy, objeví jednu updatovanou, upgradovanou, zmodovanou a datadiskovanou hru; jde, suspendne všecko, co má, a subscribne ji." [pozn. ed.: parafráze na bibli]

Teď ode mě asi málokdo bude očekávat nějaké objektivní zhodnocení této fantasy online hry, o které se přesto pokusím; píšu to hlavně proto, aby bylo jasné, že jde o recenzi fanouška, nikoliv nezávislého recenzenta. :)

22 komentářů/22 novýchAktualizováno: 17.2.2009 17:14 | Vydáno: 12.2.2009 14:18

MMOGames fúzePár let byl na poli českých MMO webů příslovečný klid před bouří. Hrobové ticho, dá se říct. Jako by hrom udeřil a MMO weby začnou růst jak houby po dešti. MMOSource spustil svůj provoz o pouhých pár dnů dříve, než my. Nějakou chvíli jsme se rozjížděli paralelně vedle sebe. Po rozumném rozhovoru s MMOSource jsme se shodli, že je zbytečné plýtvat takhle energií, když mnohem více vám můžeme přinést společně. Přivítejte proto bývalou MMOSource.cz redakci v týmu MMOGames.cz.

Knedla je pro nás posilou redaktorskou a djonas nám vypomůže, mimojiné, na poli grafickém. Vítejte.

Tabula rasa bude mít za chvíli útrumV posledním updatu, pouhé 2 týdny před jejím definitivním ukončením, přidává NCSoft Tabula Rasa tým dlouho slibované obleky mechů. Bylo to oznámeno v posledních patch notes. Celkem je k dispozici 5 časově omezených mechů (obleků), každý z nich specializovaný pro jiné povolání. I přes to může libovolné povolání používat libovolného mecha (po naučení příslušných log i speciální ability každého obleku).

Kovárna MMOGames.czNový seriál (seriál článků na webu, žádný to akční trhák) Dílna MMOGames.cz bude přinášet informace technického rázu okolo dění na portálu. Bude se jednat především o nové funkce, nějaké úpravy a občasné chybky či důležitá oznámení. Cílem není Kalimerovo leštění ega (od toho má AlterEgo), ale zpětná vazba vás návštěvníků na další vývoj portálu. MMOGames.cz, krom plnění naší touhy tvořit, je tu především pro vás, a proto máte možnost "fušovat" nám do řemesla. Uvnitř článku už detaily prvního menšího updatu.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání