Star Wars: The Old Republic

Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:
logo

The Old Republic bude druhé MMORPG ze světa Star Wars. LucasArts tentokrát vkládají naděje do zkušeného týmu BioWare (KotOR, Baldur's Gate, Mass Effect). Pro BioWare to bude vůbec první mmo hra a obsahově má jít o jejich největší projekt.

Děj hry se odehrává 300 let po událostech v Knights of the Old Republic a asi 3500 let před vznikem Galaktického Impéria. Darth Revan zmizel neznámo kam a Sithskému impériu vládne záhadný císař, který vede válku proti zbytku Republiky. Příběh by měl hrát výraznou roli v TOR - každá z nabízených tříd bude sledovat vlastní příběh a dál jej rozvíjet.

Ohledně combat systému toho moc známého není, ale měli bychom se dočkat rychlých soubojů a také velice oblíbeného šermování světelnými meči.

V BioWare si kladou vysoké cíle - chtějí dokonce překonat World of Warcraft, ale podaří se jim to? To uvidíme někdy v roce 2011.

Oficiální web: swtor.com
Vývoj: BioWare
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Sci-fi [?]
Stav: Alfa [?]
PVP: ANO
Platforma: Windows
Posledních 10 obrázků
Star Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old Republic
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 12.1.2010 21:17

Recenze hráčů na hru Star Wars: The Old Republic

Hra není ve fázi, kdy by ji mohl někdo zrecenzovat
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání