Tag "webdesign"

EinsteinSe sedmým dílem dílny MMOGames.cz přichází především změny okolo free serverů. Rozhodli jsme se na ně klást větší důraz, protože většina hráčů na nich často hraje, nebo s nimi minimálně nějakou zkušenost má.

Budeme se snažit databázi free serverů co nejvíce rozšířit, k čemuž nám určitě za dukáty můžete pomoci. Zlepšovat by se měl také obsah, abyste netápali, čím že je tento free server typický. Možnost zobrazit si pouze free servery vaší oblíbené MMO samozřejmě zůstává. Co ale přibylo, je možnost ohodnotit svými zkušenostmi hraní na jednotlivých serverech.
Kromě slovně/číselného hodnocení

0 - Naprosto nehratelné
1 - Polotovar
2 - Horší průměr
3 - Jakž takž náhrada
4 - Vyrovná se oficiálnímu
5 - Lepší jak oficiální

můžete přidávat i vaše mini názory/recenze s už (z her) známými plusy a mínusy. Netřeba dodávat, že jeden názor rozumného hráče vydá za tisíc velkohubých prohlášení :) Podělte se tedy s ostatními! (dukáty vás brzy neminou)

Jaké další změny mimo free serveru se na webu udály?

Dílna MMOGames.czMnozí z vás jste již ve svém menu zaregistrovali nový zeleně svítící odkaz. Jedná se o další z řady možností, jak se vás i nás snažíme propojit s MMO komunitou. Ve stručnosti vám nyní dáváme možnost podílet se na naší interaktivní galerii. Cokoliv nahrajete, může vidět jakýkoliv jiný návštěvník.

Stručné slovo k dosavadní galerii, která se značně liší od zkoprněných soudruhů, které si se svými natvrdo postavenými alby říkají moderní.
Celý koncept by se dal označit za jeden velký stálý filtr. Konec procházení složité struktury alb, nemožnosti vidět jen to, co opravdu chcete a desítky kliků vedoucích (snad) k cíli.
V jednoduchosti je síla a tím jsme se řídili. Na počátku vidíte balík celé naší galerie, kterým můžete do úmoru listovat. Co když vás ale zajímají například pouze wallpapery na vaší plochu?

1 klik na wallpapery a vidíte celou galerii omezenou pouze na pozadí, která sednou na vaši plochu jako ulítá. Ale ono jich je tam docela dost. Budu vybírat tedy pouze z mé krvavě oblíbené MMORPG Age of Conan.

Nemusím se nikam přesouvat, žádný profil hry, žádné vracení se do jiného alba, pouze rozbalím seznam a vyberu Age of Conan. Dostal jsem všechny wallpapery z Age of Conan. Vše jednoduše.

Pokud se mi wallpapery nebudou líbit, možná bude něco kvalitního v artworcích. Vracet se tedy zpět zpět zpět  na hlavní stránku a začít od znova?

1 klik na artworky a jak už jistě tušíte, zobrazí se vám 33 obrázků pyšnící se pojmy Age of conan a artwork, jak vás trefně informuje počítadlo. Naprosto intuitivní, bez přemýšlení a ztráty času.

Takhle to fungovalo nyní. Mohli jste si však už od počátku našeho webu všimnout políčka „Uživatel“. Po vložení prvních 3 písmen se vám začnou automaticky vypisovat uživatelé vyhovující těmto písmenům. Už od začátku tu byla možnost, abyste vy hráči dávali vaše výtvory do galerie. Bylo to však možno pouze za pomocí speciálního modulu v naší administraci, což bylo vskutku těžkopádné, přesto to fungovalo.

Nyní ale přichází...

EinsteinPříhodně v čase vánočním se naskytla příležitost obdarovat vás menším dárkem v podobě dalších novinek a oprav na webu. Po krůčcích k dokonalosti, je snaha na našich nedělních redakčních poradách, kde mimo jiného se snažíme formulovat nápady a připomínky na zplešení obsahu i webu samotného. Vznikl tak další souhrn menších i větších změn, o kterých je záhodno informovat, stejně jako o možnosti nám přímo napsat, pokud máte nápad na nějakou novou funkci nebo jste jen našli systémovou chybku. Jelikož si děláme systém sami, můžeme vás tímto neomezeným luxusem nových věcí obdařit, narozdíl od narychlo spíchnutých řešení. Chce to však aktivitu z obouch stran.

V dnešním updatu se hodně změn událo na fóru, aby se diskutovalo lépe a lépe. Změny jsou však i na jiných místech, jak se můžete přesvědčit.

EinsteinOd minulého článku ze seriálu „Dílna MMOGames.cz“ už uplynul nějaký pátek a o systémové změny, opravy a novinky si web přímo říkal. Nelenil jsem a přichází první větší nášup, který rozhodně nebude posledním, jak dokazují pravidelné porady naší redakce, kde diskutujeme nad všemi věcmi točícími se okolo obsahové i systémové stránky našeho portálu za účelem jeho kontinuálního zlepšování.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání