MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Přidán nový Ground Combat trailer!

Logo hry Star Trek Online

MMORPG hra Star Trek Online od firmy Cryptic, kterou jsme měli možnost vyzkoušet během uzavřené bety, hlásí ostrý start! Dnešním dnem se tak spouští řadou hráčů očekávaná hra, která vychází ze značně populárního univerza televizních seriálů a filmů Star Trek.

4 komentáře/4 novýchAktualizováno: 3.2.2010 9:46 | Vydáno: 2.2.2010 23:03

Pokračování prvního článku z betaverze hry Global Agenda od Hi-Rez Studios.

Logo hry Mortal Online

Očekávaná MMORPG hra Mortal Online od týmu Star Vault se dostává blíže k nám, hráčům - 1. února bude spuštěna Open Beta této značně očekávané hry. Mortal Online je označována za Next-Gen MMO hru, a to z pohledu grafiky i gameplaye. Má se jednat o (doslova!) fantasy sandbox s velmi propracovaným světem, kde údajně bude možné téměř vše. V první části tohoto malého dvoudílného seriálu vás seznámím se samotnou hrou a s několika jejími stěžejními prvky, jako je housing, ekonomika a soubojový systém. Informace jsou převzaty z článku uveřejněného na serveru IncGamers.

AionSource.com logoPředevčírem se internetem ze všech koutů ozývaly zvěsti o četných phishing e-mailech ve schránkách hráčů Aionu. Včera byl prostřednictvím AionSource.com rozeslán e-mail, který varoval před další vlnou spamu. Co je příčina těchto e-mailů? Pojďme se problému podívat na zoubek.

Přinášíme vám exkluzivní informace z betaverze hry od tvůrců Hi-Rez, Global Agenda. Měli jsme tu čest dostat se do testu tohoto vysoce očekávaného mixu FPS a MMO. Zajímá vás verdikt? Čtěte dál...

Byl učiněn další krok vpřed známé herní ságy Fallout. Na konci minulého týdne společnost Interplay oznámila že podepsala "konečnou dohodu" s Masthead Studios týkající se jejich projektu V13 - MMO z postapokalyptického světa Falloutu.

TeamSpeak logoPokud Vaše odpověď na nadpis zněla ANO, pak věřte, že naše redakce má pro vás dobrou zprávu. Po dlouhém čekání na verzi 3, která byla komunitou netrpělivě očekávána je konečně tu a přinesla spoustu novinek na poli komunikačních programů pro klany, guildy a různé spolky. Komunikační program TeamSpeak pro většinu z vás jistě blíže představovat nemusím a víte o co jde. Abychom ale předešli nesrovnalostem, tak mi dovolte pár slov. Jedná se o program, přes který můžete hlasově komunikovat s lidmi, se kterými sdílíte stejný kanál. Dá se však i psát nebo posílat menší soubory. Je tedy hojně využívám pro hry, kdy guilda nebo klan si spolu mohou povídat a nemusí se zdržovat psaným textem. Stíháte toho tedy daleko více a navíc komunikace probíhá v reálném čase bez velkých prodlev, jak se například stávalo u starší verze TeamSpeaku. Navíc je multiplatformní, takže se nemusíte omezovat jen na vybrané operační systémy...


A co je vlastně tou dobrou zprávou? Inu naše redakce pro vás vytvořila public server, který vám chceme nabídnout. Ne všichni oplývají totiž známostmi, které jim umožňují nechat si u někoho vytvořit server. Pokud máte tedy zájem, není nic jednoduššího, než si přečíst naši sekci (natrvalo v pravém menu) jak nastavit TeamSpeak, včetně části, jak postupovat se svojí žádostí o přidělení místnosti.

 

TeamSpeak sekce

Co dělá dobrou MMO hru? Tohle je opravdu těžká, přímo neuvěřitelně zapeklitá otázka. MMO hry jsou natolik složité a komplexní, že pokrývají až neskutečné množství různých prvků a systémů; vzhledem ke své nátuře jsou daleko složitější než single hry - a to znamená i to, že je zde opravdu velice mnoho faktorů, jež mohou a dělají dobrou MMO hru. Tento článek má sloužit jako úvaha na toto téma a rovněž jako inspirace pro diskuzi. Uvedu zde vlastní názor na téma "Co dělá dobrou MMO hru" a rovněž zde odprezentuji jeden zajímavý názor z článku vydaného na serveru MMOCrunch.

Girl logoUž třetí rok za sebou rozjíždí Sony Online Entertainment unikátní program stipendií za účelem pomoci mladým ženám dostat se do herního průmyslu. Stipendium s názvem Girl (Gamers in Real Life) je určeno pro americké studentky jakéhokoliv oboru spojeného s vývojem her (grafika, informatika atd.).

Recenzent Rýpnout si nebo pochválit právě hranou hru, ať se jedná o MMO či nikoliv, je přirozený chtíč téměř každého hráče. Z toho důvodu máte už od začátku fungování možnost psát tzv. minirecenze ke hrám, které se dají oficiálně hrát (vydané, open bety,…). Krom samotného vašeho textu, který se zobrazí pod každou hrou a je tak hned na očích, můžete i přidávat klady a zápory zobrazující se v přehledném seznamu. K dnešnímu dni máme v databázi přes 200 hráčských recenzí.

Cílem těchto lehce pravidelných článků (14dní až 3 týdny?) je poukázat na zajímavé recenze (opravdu nemůžeme vybrat všechny dobré), které stojí za to si přečíst. Tak se rozhoupej i ty a ze seznamu her si vyber tu svoji, zahlasuj a napiš klidně krátce svůj vlastní názor!

Uvnitř článku i pikantní ukázka, jak by se receze určitě psáti neměli.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání