Články o hře Global Agenda

Logo hry Global AgendaA je to tady! Ve čtvrtek 3. 6. 2010 (před dvěma dny) se Global Agenda kompletně změnila. Její vývojáři, studio Hi-Rez Studios, vydali první fázi očekávaného patche verze 1.3 nazvaného Sandstorm. Já hru s patchem včera hrál a nestačil jsem se všem těm změnám divit. Chcete vědět více? Přečtěte si více v této novince!

Logo hry Global AgendaMMOFPS hra Global Agenda z futuristicko-špionážního prostředí byla spuštěna v únoru letošního roku a už se dočkala několika větších či menších patchů. Jeden z nich například do hry přidal friend list nebo možnost vybrat si PvP mód (těch je několik) dle chuti. Byly přidány i věci do craftingu. Ovšem i tak mezi řadou hráčů panuje názor, že hra prostě nestojí za investici do pravidelných poplatků za AvA funkcionalitu. Možná i proto autoři vyvíjejí zcela zásadní patch 1.3 nazvaný Sandstorm.

Pokračování prvního článku z betaverze hry Global Agenda od Hi-Rez Studios.

Přinášíme vám exkluzivní informace z betaverze hry od tvůrců Hi-Rez, Global Agenda. Měli jsme tu čest dostat se do testu tohoto vysoce očekávaného mixu FPS a MMO. Zajímá vás verdikt? Čtěte dál...

logoUž máte dost fantasy? Elfů a trpaslíků? Máte prostě chuť na něco jiného? Na starou dobrou střílečku ze sci-fi prostředí? Se špionáží, rozsáhlým systémem agentur a poněkud nevšedním AvA? Tak možná přesně pro vás je Global Agenda od Hi-Rez Studios. A hra samotná není na tomto projektu to jediné zajímavé. Je to i samotná firma, lépe řečeno její zakladatel. V čem tkví ta zajímavost? MMOGames.cz vám to prozradí.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání