Články o hře World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Je Krvavé pondělí 25.ledna 2010. Dvacet odhodlaných hrdinů z více než méně mírumilovné alianční gildy Eonarians na serveru Daggerspine (WoW EU) vyráží do míst, Bloody Monday -  World of Warcraftkterá jsou jinak pro ně zapovězenou nepřátelskou baštou - na "návštěvu" hlavních měst Hordy. Za zabití strážce hlavního města na starém kontinentu je navíc vypsán speciální úkol (tzv. achievement) a při zdolání všech měst a jejich velitelů čeká na hráče i speciální odměna - černý válečný medvěd, na kterém lze jezdit. Tak vzhůru na hlavní města hordy! Pro slávu Alliance a ať nás statečnost Jainy Proudmoore provází !

OxhornPřinášíme vám rozhovor s tvůrcem machinimy, který je známý pod přezdívkou Oxhorn! Možná ho znáte, možná ne. Byl natolik vstřícný, že nám odpověděl na pár otázek.

ArthasPřed několika měsící mi můj kamarád, který hraje WoW, odpověděl na moji otázku, co si myslí o Arthasovi. Bylo to chvíli po vydáni WotLk, a tak něco málo o Arthasovi věděl. Řekli mi, že se si myslí, že je to asi dost silná postava. Přikývl jsem mu, ale to jsem ještě nevěděl, co mi řekne dál: ,,Už se těším až ho porazíme." ,,Cože??", reagoval jsem, ,,porazíme?" po chvílí jsem se dozvěděl, že by se mohl objevit v některém z nasledujících patchů nebo datadisku dungeon, ve kterém se hráči utakjí se samotným Arthasem. Byl jsem šokován. Vložil jsem tvář do dlaní a přemýšlel, jak je něco takového možné. Arthas, král Lichů, nejednou jmenována jako nejmocnější postava Warcraftu. On a jeho Mrazivý smutek. Nemohl jsem tomu věřit a už tehdá jsem si pokládal otázky. Co bude dál? Zabijí Arthase a pak co? Pravděbodobně pošlou hráče na jinou planetu nebo je pošlou dobýt svět nag to nevím, ale proč zabít Arthase? Ti co Warcraft znají aspoň od Wacrfat III Reign of Chaos vědí, čím vším si musel Arthas projí. A teď ve WoW přijde banda nějakých panáčků, o kterých historie Warcraftu nikdy nemluvila a porazí ho? Porazí Arthase? To se mi prostě nelíbílo. Celkově myšlenka toho, že největší strašák a vůbec žijící legenda Arthas, padna pod zraněním kouzel a ran nějakých hráčů z guild. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek. Sice to dlouho trvalo, když vezmu v potaz, kolik dní od tohoto objevu uběhlo, ale i tak bych chtěl znát Váš názor na tuto věc a to specielně těch, co Warcraft znají!

 

Ulduar koncept

Blizzard vydal oficiální video ukázku pro novou World of Warcraft raid instanci Ulduar. Ulduar je součástí patche 3.1.0 (celé patch notes naleznete zde), který se již nachází na PTR(testovací server), takže bychom se ho mohli dočkat během několika následujících týdnů. Díky jednoduchosti současných WotLK instancí se na Ulduar obrací zraky mnohem více hráčů, než kdykoliv předtím. Ale dost řečí, pojďte se podívat na video.

Greg Street

V nedávné novince jste se dozvěděli o připravovaném patchi 3.1.0 a dnes vám přinášíme rozhovor s vedoucím herním designérem Gregem Streetem o připravovaném dual spec systému pro World of Warcraft.

WoWJiž brzy vyjde první větší patch do World of Warcraft od doby vydání druhého datadisku Wrath of the Lich King. A tento patch přinese mnoho změn, možná dokonce dlouho slibovaný dual-spec. Předem upozorňuji, že informace napsané zde se mohou do doby vydání patche změnit.

 

Kolik dnů trvalo hráčům dostat se z levelu 70 na level 80?Již uteklo poměrně dost času od spuštění dlouho očekávaného druhého datadisku Wrath of the Lich King k nejvíce populárnímu MMO dneška - hře World of Warcraft. Někteří z hráčů okamžitě vystartovali raketovým tempem, aby co nejrychleji pokořili hranici levelu 80. Server gamerDNA vytvořil velice obsáhlou statistiku, která vznikla z dat sebraných od 3000 hráčů za jasně daných podmínek.

Z koláčového grafu na obrázku snadno zjistíte, kolika hráčům a jak dlouho trval postup na úroveň 80.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání