Články o hře Tabula Rasa

Poslední vzdor Tabula Rasa - Video

Kategorie: Novinky | Hra: Tabula Rasa - Články hry | Autor: Kalimero
Klíčová slova: video

Tabula RasaZ nedávné novinky o posledním vydechnutí MMOFPS Tabula Rasa v podobě posledního vzdoru jsme se dověděli, že se někteří z nás zúčastní. Uživatel Albert byl jedním z nich a svůj boj zaznamenal do spořádaných jedniček a nul. Díky jeho 45 minutám hry si můžete udělat obrázek o tom, jak vypadaly jedny z posledních bojů v končící Tabula Rasa.

Pod Albertovým videem se pro lepší představu nachází ještě jedno kratší, akcí nabité video.

logo

Obdrželi jsme zprávu z nejvyššího velení AFS. Jejich zpravodajské jednotky již několik týdnů hlásí neustálé zvyšování frekvence útoků Bane. Rozvědce se podařilo zachytit a dekódovat část jejich komunikace a je důvod se domnívat, že Bane připravují všechny svoje síly k masivnímu útoku na světy Foreas a Arieki. Podle dešifrovaných informací bude útok zahájen dne 28. 2. 2009 v 20:00 GMT na serveru Centarus (EU) a opět v 20:00 CST na serveru Hydra (US).

Tabula rasa bude mít za chvíli útrumV posledním updatu, pouhé 2 týdny před jejím definitivním ukončením, přidává NCSoft Tabula Rasa tým dlouho slibované obleky mechů. Bylo to oznámeno v posledních patch notes. Celkem je k dispozici 5 časově omezených mechů (obleků), každý z nich specializovaný pro jiné povolání. I přes to může libovolné povolání používat libovolného mecha (po naučení příslušných log i speciální ability každého obleku).

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání