MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Black Prophecy logoStudio Reakktor Media stojící za vývojem Black Prophecy 4. března oznámilo, že s Gamigo AG došlo k dohodě o vydání právě zmiňované hry. Gamigo AG je jedním z vydavatelů F2P (free to play - čili zdarma hratelných) MMO her. Dalo by se tedy očekávat a je to také potvrzeným faktem, že Black Prophecy bude vydáno jako F2P titul.

Forsaken World  logoTvůrci jedné z nejúspěšnějších Free to Play (dále jen F2P) MMORPG Perfect World International připravují další nový titul do jejich dnes celkem početné nabídky. Jedná se o fantasy MMORPG s názvem Forsaken World, zasazené do světa Eyrda, jež by měl na hráče dýchat specifickou fantasy atmosférou. Hra slibuje mimo pěkné grafiky také zajímavý pet systém, PvP se zajímavým PK systémem, 5 ras, 8 povolání, instancovaný svět, chytrá monstra, systém achievmentů, transformaci zbraní, vylepšování zbraní, horoskop, subclass systém, osedlatelné pety, housing, systém bohů, meziserverové aktivity, guildy a mnoho jiného.

Aion - Detaily o update 1.9

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: Dash
Klíčová slova: Aion, update, 1.9

Aion logoAsi není zapotřebí představovat poslední přírůstek do rodiny NCsoftu. Tomu, kdo se zajímá o dění ve světě online her, jen ztěží mohl uniknout fakt, že NCsoft nedávno přivedl na svěr mladšího sourozence hry Lineage 2, Aion: The Tower of Eternity. Pro některé zklamání, pro jiné milé překvapení. Tak či onak, NCsoftu se musí nechat chvála za péči, kterou nad svými tituly drží.

logoDarkfall, kterému na digitální dveře už téměř klepe první výročí, se poohlíží po způsobech, jak natáhnout do hry nové hráče.
V únoru představili vývojáři z Aventurine SA nové featury cílené k přiblížení hry novým hráčům a také jejich přitáhnutím do hry, což je tak trochu kontrast s původní prodejní a obchodní politikou této hry. Většina z nás si jistě pamatuje tak trochu rozpačité začátky, kdy bylo málo účtů a dostat se ke hře samotné, bylo docela obtížné. Nyní se však karta obrací.

Nový korejský titul, vznikající pod křídly studia XL GAMES, má od 25. února svou webovou prezentaci. V čele tohoto projektu stojí Jake Song, jež byl vedoucím vývojářem Lineage od společnosti Ncsoft. Připravovaný titul nese název Arche Age a jeho hlavními rysy by mělo být především použití CryEngine 2 (stejně jako Blue Mars, který je nyní v open betě), nové unikátní rasy a originálně hluboký herní systém.

Dawn of Fantasy logoNejeden z vás, hráčů masivně multiplayerových her, je fanouškem realtime strategií. Mezi nejpropracovanější a v posledních letech také stále populárnější, patří bezesporu série Total War, jejíž poslední díl Napoleon: Total War vyšel před několika málo dny. Dozajista nejsem sám, kdo si vždy při hraní této hry říká: "kéž by se celá kampaň dala hrát online, v perzistentně fungujícím světě, s ekonomikou, politikou, boji a vším co k tomu patří". Poslední dva díly Total War již jsou obohaceny o možnost coop a multiplayerové kampaně, hra je však v jádru stále tou příběhovou singleplayer strategií.

Darkfall

Ano, opravdu je to tu! Většina lidí na tento krok čekala hodně, hodně dlouho. Nyní se však firma Aventurine, která stojí za hrou Darkfall, rozhodla dodělat potřebný update, aby mohla otevřít svět i pro trial hráče. Mírnou ironií zůstává, že v Řecku, odkud hra pochází, nabízeli trial už dávno. Na stranu druhou proč ne, když to je jejich domovská komunita...

Řekněme si, jak tedy onen trial účet získat. Má to jen jednu malou chybičku. Tou je fakt, že budete potřebovat 1 Euro. Pokud vás zajímá, proč máte za zkušební účet na 7 dní platit, pak věřte, že je to nutný krok vzhledem k faktu, že hra má nekompromisní pravidla a každý hráč, který by jen tak beztrestně vytvářel účty, vám dokáže hodně znepříjemnit život. Překousnete-li tuto "nevýhodu", pak již nic nebrání ve vytvoření účtu.

Vytvořit účet | Klient - download

Tápete-li, co vlastně Darkfall je, pokračujte ve čtení, kde naleznete malou charakteristiku...

Logo hry Allods OnlineAllods Online. Hra, která je v podstatě kopií World of Warcraft, přesto si však zachovává svoji úžasnou svéráznost a nabízí nádherné prostředí a atmosféru. Osobně jsem se zúčastnil Closed bety a nyní hraji Open betu. Opravdu jsem se na hru těšil, byl jsem natěšený jako málokdy. Ale teď je vše jinak! V Open betě byl zprovozněn obchod s předměty, který je nástrojem tvůrců určeným k financování vývoje a provozu hry (ta používá model mikrotransakcí). A nastala hotová bouře, která může klidně celou hru potopit!

AllodsNadějně vypadající MMORPG "Free 2 Play" Allods Online od Ruské společnosti Astrum Nival k nám právě přišlo se samolepkou open beta. Vývojáři s rozpočtem 12 milionů dolarů si vzali do hlavy, že udělají AAA MMORPG bez poplatku. A povedlo se? Zdali ano či ne se dozvíme v nadcházejícíh dnech. Avšak již dnes máme malé pochybnosti.

Lord DeathAť už jste hráli či nehráli EVE Online, je zde šance, že jste zaslechli mnoho o nedzvořilém a velmi nebezpečném univerzu New Eden. Aliance zde naprosto běžně bojují v pohraničních půtkách a špioni rozvracejí celé organizace zevnitř. Smrt je zde na každém kroku a číhá na vás doslova kdekoliv. Jenže smrt v EVE Online - to je něco zcela jiného než smrt v jiných hrách, třeba ve World of Warcraft.

Server Massively přišel s velice zajímavým článkem, který se týká tématu smrti v EVE Online. A právě tématem smrti v EVE (a i v jiných MMO hrách) se dnes budu zabývat.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání