Mortal Online

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
60 %
Grafika
Grafika: [?]
60 %
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:
Logo

Za vývojem Mortal Online stojí malé švédské studio Star Vault. Ti si pro své dítko zaplatili Unreal Engine 3, který hře vdechne život a předznamenává grafické orgie. V Mortal Online nás čeká obrovský svět bez pravidel. Nejsou tu žádná omezení na povolání, žádné levely a je pouze na vás čím se stanete. V tom co smíte nebo nesmíte dělat vás omezují pouze skilly, které se naučíte.

Výraznou roli ve hře hraje PvP. Setkáte se s ním na každém kroku a bude nedílnou součástí hry. Pokud vás někdo zabije, tak se připravte na to, že můžete přijít o všechnu výbavu. Souboje samotné pak probíhají v reálném čase a z pohledu vlastních očí, kdy budete muset ručně cílit rány nebo uhýbat.

Také na vás čeká stavění domů, formování hráčských aliancí, spousta pve dungeonů, ochočování mountů (jak je známe z UO) a mnoho dalšího. Hra je ve vývoji od roku 2005 a dočkat bychom se jí měli během léta 2009. Zde je k dispozici malá ukázka.

Mortal Online ze všeho nejvíce připomína Darkfall, což znamená že pokud Darkfall zklame, máme se dál na co těšit.

Oficiální web: mortalonline.com
Vývoj: Star Vault
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Fantasy [?]
Stav: Otevřená beta [?]
Typ platby: Hra + měsíčně [?]
PVP: ANO
Platforma: Windows
Fanstránky:
Posledních 10 obrázků
Mortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal OnlineMortal Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 3.2.2010 9:41

Recenze hráčů na hru Mortal Online

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Žádný uživatel ke hře Mortal Online nenapsal recenzi. Buď první!
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání