MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Age of Conan   logoNa oficiálních fórech hry Age of Conan se objevilo prohlášení Craiga Morrisona o připomenutí se s vydáním nového klíčového update s označením 1.07. Funcom se rozhodl pro jeho urychlené vydání. Tento slíbený patch by se měl v nejbližších dnech objevit na testovacích serverech a nedlouho poté je plnánováno nasazení do ostrého provozu.

Ne nelekejte se, nezačnu vám zde popisovat první z epizod Star Treku (tak se ta první stejně nejmenuje). Tak jako každá větší mmo hra dostává Star Trek Online svůj první větší patch, který mnohé opraví a mnohé přidá. Common Ground - tak vývojáři z Crypticu nazvali svůj patch, který ma vyjít někdy mezi 13. a 31. březnem 2010. Na jakých vylepšeních tedy autoři pracují?

Mortal Online logoVčera jsme vás upozorňovali na nový trailer pocházející z open bety připravovaného titulu Mortal Online, který by měl stejně jako Darkfall být takovou novodobou Ultimou Online. Dnes pro vás máme zajímavou novinku okolo spuštění hry do ostrého provozu. Hra by měla vyjít již tento měsíc.

Runes of Magic  logoDle informací, které získal portál Massively na GDC10 (Game Developer Conference) v San Franciscu, oznámí Frogster v průběhu května další část hlavní linie hry Runes of Magic. Tento content update by měl do hry přinést mnohé od nového kontinentu, regionů, dungeonů, nového skill systému, navýšení maximální úrovně na 60 až po rozšíření nyní přidávaného Siege systému.

Logo hry World of TanksJiž před nějakou dobou byla oznámena velmi zajímavá free-2-play MMO hra z období druhé světové války nazvaná World of Tanks od Wargaming.net. Má se jednat o vskutku zajímavý hybrid strategie, RPG a tankového simulátoru. Vaším avatarem zde nebude postavička, nýbrž velké, těžké a po zuby ozbrojené ocelové monstrum - tank. Ten bude možné všelijak vylepšovat a velkou roli má hrát i jeho posádka. Celkem má být ve hře hodně přes sto těchto řvoucích ocelových bestií.

NRunes of Magic  logoedávno oznámený jarní patch pro Runes of Magic měl přinést mimo jiné oslavy jara. Oslavy měly probíhat formou maškarního bálu. Řekl bych, že vývojáři zde značně čerpali z pravidelných eventů probíhajících v LotRO. Zde by hráči měli mít možnost konzumovat nepřeberné množství ovoce a sladkostí obnovujících zdraví. Vedle toho by také měli mít možnost stát se vlastníky některých z masek, či převtělovacích elixírů.

Battlestar galacticaCyloni byli stvořeni lidmi. Vzbouřili se. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že jsou lidé. Existuje mnoho kopií. A mají Plán. Plán jak prozatimně dobýt vaše internetové prohlížeče... Tak nějak začínal kultovní seriál Battlestar Galactica v roce 2004. A nyní, v roce 2010, přichází pokračování.

EinsteinSe sedmým dílem dílny MMOGames.cz přichází především změny okolo free serverů. Rozhodli jsme se na ně klást větší důraz, protože většina hráčů na nich často hraje, nebo s nimi minimálně nějakou zkušenost má.

Budeme se snažit databázi free serverů co nejvíce rozšířit, k čemuž nám určitě za dukáty můžete pomoci. Zlepšovat by se měl také obsah, abyste netápali, čím že je tento free server typický. Možnost zobrazit si pouze free servery vaší oblíbené MMO samozřejmě zůstává. Co ale přibylo, je možnost ohodnotit svými zkušenostmi hraní na jednotlivých serverech.
Kromě slovně/číselného hodnocení

0 - Naprosto nehratelné
1 - Polotovar
2 - Horší průměr
3 - Jakž takž náhrada
4 - Vyrovná se oficiálnímu
5 - Lepší jak oficiální

můžete přidávat i vaše mini názory/recenze s už (z her) známými plusy a mínusy. Netřeba dodávat, že jeden názor rozumného hráče vydá za tisíc velkohubých prohlášení :) Podělte se tedy s ostatními! (dukáty vás brzy neminou)

Jaké další změny mimo free serveru se na webu udály?

Kingdom Heroes logoAeria Games, další z vydavatelů free-to-play titulů, oznamují otevření registrací do betatestu jimi nově připravované historické MMORPG s názvem Kingdom Heroes. Prostředí je založeno na základech Čínské historie, Třech Královstvích a měla by do žánru  přinést inovativní řešení.

Allods logoPatch 1.0.07 je již nasazen na Ruské servery Allods Online. EU a US ještě nemají ani zveřejněno datum nasazení, ale již se na toto téma vedou mohutné diskuze a také se zvedla vlna nesouhlasu. Mnozí tvrdí, že jeho příchod znamená konec pro Allods Online a dokonce již někteří hráči na protest přestali po dobu 7 dní hrát. Jisté informace o budoucnosti spojené s tímto patchem jste si již mohli přečíst v článku Allods Online - dokonalý recept na katastrofu. Nyní se však pokusím tento patch rozebrat více do hloubky a zamyslím se nad jeho pozitivy, negativy a nakonec rozlousknu důvod nepokojů ze strany hráčů.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání