Články o hře Mortal Online

Mortal Online logoVčera jsme vás upozorňovali na nový trailer pocházející z open bety připravovaného titulu Mortal Online, který by měl stejně jako Darkfall být takovou novodobou Ultimou Online. Dnes pro vás máme zajímavou novinku okolo spuštění hry do ostrého provozu. Hra by měla vyjít již tento měsíc.

Minulý díl tohoto malého seriálu o Mortal Online, jež 1. února spouští Open Betu, vás seznámil se základními aspekty hry - od zásadních rozdílů mezi Mortalem a jinými MMO hrami, přes housing či crafting, až po soubojový systém. Dnes budeme v seznamování se s Mortal Online pokračovat a řekneme si konkrétnější záležitosti kolem právě spouštěné Open Bety. Opět, informace pocházejí ze serveru IncGamers.

Logo hry Mortal Online

Očekávaná MMORPG hra Mortal Online od týmu Star Vault se dostává blíže k nám, hráčům - 1. února bude spuštěna Open Beta této značně očekávané hry. Mortal Online je označována za Next-Gen MMO hru, a to z pohledu grafiky i gameplaye. Má se jednat o (doslova!) fantasy sandbox s velmi propracovaným světem, kde údajně bude možné téměř vše. V první části tohoto malého dvoudílného seriálu vás seznámím se samotnou hrou a s několika jejími stěžejními prvky, jako je housing, ekonomika a soubojový systém. Informace jsou převzaty z článku uveřejněného na serveru IncGamers.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání