Fallout Online (V13)

Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:

Nástupce skvělého Fallout 1 a Fallout 2 by měli fanoušci spatřit v pokračování, které se bude snažit dobýt MMO svět. Jelikož Fallout Tactics příliš odběhl od RPG stylu a Fallout 3 vyvýjený Bethesdou byl komunitou fanoušků původních dílu přijat velice nevraživě, je tento projekt s kódovým označením V13 poslední nadějí na oživení poctivého Fallout universa. Jak to celé dopadne je však ve hvězdách, protože do poctivého vývoje se pletou neustálé soudní tahanice o práva a přestože pár lidí z původních Falloutů na Fallout Online pracuje, zdaleka to není ta stará garda.

Zajímavostí je, že by měl být Fallout Online vyvýjen na již vytvořeném enginu studia Masthead Studios, kteří na něm tvoří hru Earthrise.

Alternativní název: V13
Oficiální web: fallout-on-line.com
Vývoj: Masthead Studios
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Art Deco [?]
Stav: Ve vývoji [?]
PVP: ?
Platforma: Windows
Posledních 10 obrázků
Fallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout OnlineFallout Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 17.6.2010 14:27

Recenze hráčů na hru Fallout Online

Hra není ve fázi, kdy by ji mohl někdo zrecenzovat
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání