Tag "server"

Aion - strmý pád?

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: Heady
Klíčová slova: Merge, spojení, servery

[*AKTUALIZOVÁNO*]

LogoNCsoftem nedávno oznámené spojování serverů korejské pecky Aion bylo o pár týdnů odsunuto. Současné datum je stanoveno na 14. července. Zpoždění je zřejmě výsledkem poměrně triviálního, avšak klíčového problému: shodných nicků různých hráčů na serverech, které se mají spojovat. NCsoft si tak vzal trochu víc času, aby byl onen problém vyřešen co možná nejmíň násilně.
Detaily o spojení serverů v pokračování článku

19 komentářů/19 novýchAktualizováno: 5.7.2010 9:19 | Vydáno: 4.7.2010 22:22

Freelancer HAL 2007 logoFreelancer je vesmírným simulátorem v 3D prostředí. V rozsáhlém vesmíru se můžete stát tím, čím budete chtít - od obchodníka (obchod s komoditami), až po obávaného piráta. Tato hra není čísté MMORPG a proto v něm nenajdete žádné levely, skilly, ability a podobně. Vše je jen ve vás, jak skvěle dokážete ovládat svou loď (stíhačku, křižník, bitevní loď), popř. jej vybavit. Hra se dá skvěle modovat, takže si vybere každý. Na vás je pak najít si server, který vám bude vyhovovat - každý je totiž v něčem jiný. Tento průvodce se zaměřuje právě na český server HAL 2007 Evo : Mechanoids. V tomto druhém díle se podíváme celkově na frakce a PvP.

Freelancer HAL 2007 logoFreelancer je vesmírným simulátorem v 3D prostředí. V rozsáhlém vesmíru se můžete stát tím, čím budete chtít - od obchodníka (obchod s komoditami), až po obávaného piráta. Tato hra není čísté MMORPG a proto v něm nenajdete žádné levely, skilly, ability a podobně. Vše je jen ve vás, jak skvěle dokážete ovládat svou loď (stíhačku, křižník, bitevní loď), popř. jej vybavit. Hra se dá skvěle modovat, takže si vybere každý. Na vás je pak najít si server, který vám bude vyhovovat - každý je totiž v něčem jiný. Tento průvodce se zaměřuje právě na český server HAL 2007.

logoDungeons and Dragons Online nedávno přešel na Free-To-Play a následky tohoto činu se začínají projevovat. Dnes už více než dvojnásobný nárůst hráčské populace je znamením brutálního úspěchu tohoto rozhodnutí. DDO se jeví jako momentálně nejlepší Free-to-Play hrou na světě a přitahuje tisíce hráčů. Jaká je reakce Turbine na masivní nárůst populace? Čtěte dále!

Ragnarok OnlineVe druhém díle se zaměříme hlavně na herní změny, které dělají server Re-MortalRO jedinečným. Pro lepší pochopení se však potřebujeme také podívat na historii serveru, konkrétně na vývoj jeho možností. V dobách ImmortalRO nebyl Ragnarok Online zdaleka tam, kde je nyní. Vezměme si například samotný technický vývoj serveru. Internetové linky nebyly na takové úrovni, jako jsou dnes, natož pak samotný server. A také GM tým měl samozřejmě o pár let méně. To vše mělo jistě vliv na server, ať už negativní, či pozitivní.
Dříve server nabízel několik „high-rate" prvků, jako byl například job-changer, který umožňoval změnit své povolání pouhým kliknutím, tudíž odpadla povinnost splnit přestupový úkol. K tomu připočtěme možnost lehkého nakoupení speciálních předmětů na vyvolávání bossů, pár vlastních úkolů a tím se blížíme ke konci. Zbytek bylo na hráčích, jak se zabavili.

Ragnarok Online

Korejské MMORPG Ragnarok, zvláštní mimo jiné svým nezvyklým grafickým ztvárněním, kde prostředí je tvořeno 3D grafikou a postavy 2D sprity, si u nás ve své době získalo nemalou přízeň. Dlouhou dobu tu figurovali (a figurují) především 2 české fanouškovské servery - Czechro a Reborn. Jako každá stárnoucí hra, i této ubývají postupem času hráči. Vznikají hry nové a snaží se nabídnout stále něco nového.

Vrátit Ragnaroku zašlou slávou chce projekt Re-Mortal, který chce stávající ale i nové hráče zaujmout řadou nových myšlenek a funkcí, namátkou například možnosti PVP, která na výše zmiňovaných serverech chybí.

Hledáte-li neotřelou MMO zábavu zdarma a navíc v českém prostředí? Ať už jste Ragnarok hráli či nikoliv, připravili pro vás tvůrci ReMortalRO třídílný článek, který vás zasvětí do Ragnaroku samotného, tak i jejich serveru.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání