MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Logo hry SUNMMORPG titul Soul of the Ultimate Nation (často zkracováno jako SUN) od korejské firmy Webzen je odedneška spuštěn ve své anglické lokalizaci. Tato hra je v Koreji v provozu už od roku 2006 a byla lokalizována pro činské, japonské a taiwanské teritorium. Až nyní se přidává lokalizace anglická, která určitě napomůže rozšířit hru i na Západě. U příležitosti oslav spuštění hry se Webzen rozhodl rozdat všem novým postavám několik předmětů, navíc mistři guild dostali od vývojářů herní peníze pro další rozvoj a podporu svých guild.

logoNový trailer k adventure packu - The Ruins of Gianthold Adventure náležícímu populární hře na motivy klasického RPG kultu: Dungeons & Dragons.
Oblíbenost DDO: Eberron Unlimited díky svému nedávnému přechodu k bezplatnému systému hraní vystřelila strmě vzhůru a vypadá to, že ve své hvězdné cestě nadále vesele pokračuje.

logoSpolečnost IGG, vývojář chystané MMORPG hry Heroes of Bestia, plánuje spuštění alfa testu; má se tak stát 26. října, přesně v 21:00 EDT. Na první pohled je to zcela obyčejné oznámení, jakých se v minulosti objevovaly doslova spousty. Je tu však jeden háček...

logoStudia Atari a Cryptic včera oznámila spuštění uzavřené bety nové MMO navazující na světoznámý televizní seriál Star Trek. Přinášíme vám také komentář výkonného producenta, Craiga Zinkieviche, na tento release a několik screenů ze hry.

logoCo to vlastně V14 je? Odpověď zní: nová verze, či velký update pro hru, který přinese spousty nových věcí, a proto nám jako obvykle před ostrým vydáním připravil vývojáři speciální klient, na kterém si nové prvky a vylepšení můžeme vyzkoušet. Testovat ji můžete již dnes a to do 27. října. Po skončení bude vše smazáno a v nejbližší době přidáno do hry. Beta klienta (V14) si můžete stáhnout zde. A co nám vlastně nová verze přinese?

logoMMO ve stylu GTA z dílny Realtime Worlds je už téměř hotova. Zbývá jen betatest. O spuštění beta serveru tento měsíc se mluvilo už dělší dobu. Realtime Worlds tedy, narozdíl od většiny, s dodržováním slibů zřejmě problém nemají. Přihlášky na beta test jsou k dispozici už od 14. sprna.

The Secret WorldNavzdory nedávnému propouštění zaměstnanců ve Funcomu to vypadá, že společnost směřuje s vývojem hry The Secret World plynulým tempem kupředu. Vývojáři nám totiž dávají možnost nahlédnout pod pokličku jednotlivých herních frakcí a šanci vyhrát přístup do bety prostřednictvím interaktivního kvízu na oficiální stránce hry.

KouzelniceRedakce Massively obdržela od vývojářů hry Dungeon Fighter Online exkluzivní video s kouzelnicí - jedním z povolání, za které můžete hrát.

Kouzelnice pochopitelně disponuje velmi silnými kouzly, které kolem ní páchají hotové inferno, buď zaměřené na jednotlivé cíle či s destruktivním plošným efektem. Dokáže také ovládat svoje nepřátele pomocí kouzel, která překroutí gravitaci v její prospěch. A aby toho snad nebylo málo, může si kouzelnice vyvolat příšerku zastupující jeden ze základních živlů, jež upoutá pozornost nepřátel a kouzelnice může nerušeně stát v pozadí a švihat firebally.

ScreenshotSeznam planet hry Star Wars: The Old Republic se včerejškem rozšířil o jednu položku. Planeta zvaná Balmorra byla představena spolu se čtyřmi novými screenshoty a concept arty. Proslýchá se, že by Balmorra měla být planetou zaměřenou především na PvP. Pojďme se tedy podívat, co všechno nám Bioware o planetě prozradil.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání