MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Guild Wars vyhlašuje vítěze!

Kategorie: Novinky | Hra: Guild Wars - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: gw, halloween

ArtSpousta nudy a utrpení. To byla naše milovaná výtvarka. Pár barviček na zdech školy nám vždy udělalo úsměv na tváři (ještě když jsme byli oné malby autoři), ale doma už tak veselo nebylo, že? Jó, ale někteří si přece jen s těch zabitých hodin něco odnesli. Jste mezi nimi?

První velký update pro Dungeon & Dragons Online: Eberron Unlimited je naživu. Do hry přináší řadu přídavků. Mezi nimi je například "Veteran Status", který hráčům umožní zakoupit dovednost umožňující vytvořit postavy na levelu 4, tím že získají 1000 Valor během hry. A to ani zdaleka není všechno.

kde nakoupit nejlevněji?Přestala vás bavit vaše oblíbená hra? Prošli jste všechny raidy, máte nejlepší equip nebo prostě jen zkoušíte nové a nové věci? Rádi prozkoumáte nové světy a nebojíte se zaplatit? Potřebujete prostě jen hrací kartu pro Vaši hru co nejlevněji? Potom je tento článek přesně pro vás. Vybrali jsme několik nejznámějších her a zjistili jsme kde nejlevněji a nejvýhodněji nakoupit.

LOTROHoši z Turbine si naši pozornost nadále snaží udržovat novými screenshoty z jejich velmi očekávané rozšíření pro Lord of the Rings Online. Ano, mluvíme o „Siege of Mirkwood“. Poslední várka screenshotů nás zavede hluboko do lesů Mirkwoodu, do oblasti „Scuttledells“.

Lost SagaNejnovější přírůstek do OGPlanet (USA), kvalitní f2p mmorpg vstupuje do open bety. Lost Saga aneb akční bojová hra, kterou lze považovat za fantasy/scifi/history titul. Na začátku hry si vyberete jednoho z mnoha hrdinů (boxera, rytíře, ninju, piráta, kovboje...). Každý hrdina má své unikátní schopnosti. Porazí Lost Saga svého konkurenta Dragonicu? Odpověd na tuto otázku se dozvíme časem.

WoW logoDnes Vám přinášíme rozhovor s guild masterem nejúspěšnější Česko - Slovenské WoW guildy Black Division. Jeho ingame nick je Prandur a zjistíte jak informace o guildě samotné, tak jeho názor na současný i budoucí datadisk a nejen to. Tak tedy čtěte dál.

Alganon - dobré i špatné zprávy

Kategorie: Novinky | Hra: Alganon - Články hry | Autor: Torham
Zdroj: mmorpg.com

Klíčová slova: NDA

V souvislosti s MMO hrou Alganon od firmy Quest Online, LLC se objevily dvě důležité zprávy, jedna dobrá a jedna špatná. Ta dobrá zpráva se týká ukončení NDA (Non-Disclosured Agreement, něco jako mlčenlivost) pro hru, takže se ven pomalu, ale jistě dostávají různé informace o tomto MMORPG titulu. A ta špatná zpráva zní tak, že datum vydání hry je posunuto z 31. října na 1. prosince.

logoK další z mnoha her v Open Beta test stádiu se nyní připojuje i Galaxy Online společnosti IGG. Společně s betou bude spuštěn i nový server Pisces a vývojáři počítají s mnoha eventy pro rozjetí nového beta testu.

Aion - rozhovor s prvními 50kami

Kategorie: Rozhovory | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: 50, Drno, Almisaela

AionHráči Drno a Almisaela dosáhli jako první maximální úrovně 50 na amerických serverech hry Aion: The Tower of Eternity, proto je Aion tým vyzpovídal. Celý rozhovor si můžete přečíst níže.DAoC CrysisZajímalo by vás, jak by vypadal Dark Age of Camelot na CryEnginu2 (tento engine pohání známou hru Crysis)? Pokud ano, tak pro vás máme screenshoty a videa z tohoto fan módu na kterém maká týpek, který si říká „Silakka“. Některé záběry obsahují hranice Hibernie, Midgard, či město Aerus. Více se dozvíte na jeho blogu a nebo zde.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání