MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Neverland Online - Open Beta

Kategorie: Novinky | Hra: Neverland Online - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: opi

Neverland OnlineČínský developer MMO her Oak Pacifik Interactive (OPI) zažívá velký úspěch doma v Číně, a proto se snaží svou web-online hru Neverland Online rozšířit do Ameriky a Evropy. Neverland Online, jak jsem již zmínil, je založena na vašem internetovém prohlížeci. Podíváte se do staré mytické Číny, kde si budete vyřizovat účty s armádou temných démonů!

League of LegendsHra od studia Riot Games (tvůrci slavné DOTY) označována jako MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), League of Legends je nyní dokončena! Hra je zcela zdarma, ale pro náročnější hráče je k dispozici sběratelská edice ve které najdete spoustu bonusového materiálu (např. unikátní ruiny, či exkluzivní kůže). Pořídit si ji můžete za cenu 29.99$.Age of Conan - The Iron TowerŽelezná věž byla založena samotným Conanem jako věznice pro ty nejkrutší a nejodpornější zločince celé Aquilonie. Vrazi, zloději a další zvrhlé a poskvrněné duše, zde čekají na neodvratný rozsudek boha Mitry. Železná věž přináší závěrečnou kapitolu z epických příběhů Tarantie. Toto završení představuje spoustu nového game playe, kde můžete narazit na 4 nové epické bosse, 5 mini-bossů. Je zde také šance potkat některého z pěti rare bossů a nové a velmi zajímavé odměny pro levely 78 - 80.

Fallen Earth - logoHalloween je v MMO světě příležitostí k různým eventům a jiným akcím. Ve Fallen Earth je tento svátek ve znamení rozdávání zkušebních klíčů.

logoNa MMORPG.com jsou k dispozici dárkové klíče, které vám v Destiny Online přidělí zajímavé itemy. Dárkový balíček je cílen jako součást oslavy druhého datadisku Destiny Online, v tomto speciálním období Halloweenského festivalu. Samotný datadisk vyšel 22. října, a jeho součástí bude například očekávaná pet farma. Také vznikl nový server Zebra, jež bude fungovat jako PvP server.

Allods Online logoDnes se podíváme na to, co můžeme očekávat od poměrně neznámého MMORPG Allods Online, jenž bude dostupné zcela zdarma.  V současnosti probíhá open beta v Rusku a closed beta v Evropě, která je stále pod NDA. Nicméně podle oficiálních informací se již dá udělat jistý obrázek.

MMOGames TVKupa zajímavých trailerů, uživatelských fanvideí, guildovních akcí a bitev, společně s pořady přímo od redakce a v neposlední řadě v nadpisu zmíněné živé přenosy. To vše bude obsahem nová TV, která na našich stránkách odstartuje začátkem příštího týdne.

Do té doby bychom chtěli poprosit všechny šikovné video tvůrce, aby nám zaslali odkaz nebo přímo videa s MMO herní tématikou, stejně jako různé zajímavé guildovní akce, kterými se budete moc pochlubit v naší TV.

Použijte vzkaz nebo mail.

logoA máme tu další korejské MMO ve starém dobrém anime Lineage 2 stylu. Přichází ovšem i s něčím novým, což si od včerejška mohou vyzkoušet noví Closed Beta testeři. V pokračování příspěvku najdete hrubé info o hře, screeny a trailer.

logoPo přečtení novinky, ve které se psalo o otevření SUN Online, jsem spustil YouTube, abych se podíval, jak hra vypadá graficky a jestli to má vůbec cenu zkoušet. To co jsem viděl mě docela překvapilo. Styl grafiky sice asijský, čímž u mě většina MMO končí, ale detailnost byla velmi pěkná. Řekl jsem si, že asijský styl překousnu a dám hře šanci. Jak to dopadlo? Čtěte dál.

TERAPříští pátek (30. 10.) začne v Koreji uzavřená beta (již druhá) této nadějně vypadající hry. Ale proč zrovna píšeme o této hře? Teď si nejspíše klepete na čelo, vždyť v Koreji se objeví každou chvilku nové MMO. Hlavní důvod je ten, že na této hře pracuje development tým, který má na starosti slavný Lineage 2 (mimochodem pracoval také na Lineage 3, dokud nedal výpověď) a řekněte sami, to už přeci stojí za zmínku! Moc zatím o Lineage 2/3, jak já mu říkám, nevíme, ale jsem si jistý, že vám do několika týdnů přineseme pořádnou dávku informací!

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání