Články o hře Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan: Rise of Godslayer logoCraig Morrison si pro komunitu Age of Conan připravil nový měsíčník se shrnutím toho nejdůležitějšího, co hru v posledním měsíci potkalo a co ji v těch následujících čeká. Již ze začátku dopisu je naznačeno, že tahounem tohoto měsíce je nasazení Dreamworld enginu do hry.

Age of Conan   logoNa oficiálních fórech hry Age of Conan se objevilo prohlášení Craiga Morrisona o připomenutí se s vydáním nového klíčového update s označením 1.07. Funcom se rozhodl pro jeho urychlené vydání. Tento slíbený patch by se měl v nejbližších dnech objevit na testovacích serverech a nedlouho poté je plnánováno nasazení do ostrého provozu.

logoMnozí z vás nepochybně slyšeli o nově přicházejícím datadisku hry Age of Conan s názvem Rise of the Godslayer. Tento update má nabídnout především novu rasu - Khitan, která má do hry přinést trochu svěžího vzduchu. Neméně důležitou součástí datadisku budou ale nové lokace, úplně nový kontinent a spousta obsahu. No a zrovna včera přišli pánové Craig Morrison a Joel Bylos z Funcomu s videem z closed beta testu RoG, o které se s vámi rádi podělíme.

Age of ConanV minulém dílu seriálu nám Craig Morrison objasnil první dva ze tří hlavních elementů pro designéry her. Dnes se podíváme na ten poslední a tím jsou mechaniky. Dále se také podíváme na to, jak vypadá zpětná vazba od hráčů co se týče vyváženosti v MMO.

mmorpg.comPřed nedávnem vypustila mmorpg.com sérii článků, která se zabývá pohledem různých vývojařů z různých společností na témata ohledně designu MMORPG. V tomto článku se podíváme na to, jak vidí vyvážení ranged a melee postav ředitel projektu a výkonný producent Age of Conan, Craig Morrison.

Age of Conan: Hyborian AdventuresFuncom nedávno oznámil, že má v plánu oslovit starší hráče, kteří již přestali Age of Conan: Hyborian Adventures hrát. Láká nás na levnější měsíční poplatky, tedy jen pokud si předplatíte hru na 3 a více měsíců, a proto se snaží vývojáři přilákat starší hráče, již neplatící. Vyzval je, aby znovu okusili svět AoC a užívali si ho 2 týdny zdarma, kdy jejich zkušenosti polezou dvakrát rychleji. Ale to není všechno. Funcom má v kapse ještě větší pecku.

Age of Conan - The Iron TowerŽelezná věž byla založena samotným Conanem jako věznice pro ty nejkrutší a nejodpornější zločince celé Aquilonie. Vrazi, zloději a další zvrhlé a poskvrněné duše, zde čekají na neodvratný rozsudek boha Mitry. Železná věž přináší závěrečnou kapitolu z epických příběhů Tarantie. Toto završení představuje spoustu nového game playe, kde můžete narazit na 4 nové epické bosse, 5 mini-bossů. Je zde také šance potkat některého z pěti rare bossů a nové a velmi zajímavé odměny pro levely 78 - 80.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání