Tag "povolání"

Guild Wars 2 Logo S naším nově spřáteleným webem GuildWars2.cz jsme připravili chronologický přehled dosud zveřejněných oficiálních informací o Guild Wars 2 od vývojářů AreanNet, zaměřující se převážné na praktické informace přímo ze hry, než reklamní velesliby všeho druhu.

AionPřed několikati tisíciletími vytvořil náš bůh jménem Aion Atreiu. Byl to překrásný svět, planeta plná života a barev. Aion také vytvořil Věž věčnosti, sahajíci až do vnitřního jádra našeho světa. Lidé žili na Atrei jako jeden národ. Nebyli jsme rozděleni jako Elyosané a Asmodiani. Náš svět byl sjednocený domov, ozařován jen měkkým a jemným svitem věže. Věž o nás pečovala, dávala nám naději a podporovala nás v každém směru.

Aion: Tower of Eternity od tvůrců Lineage 2, korejské firmy NCsoft, předvedl velký nástup na herní scénu. Měsíc a půl od spuštění a necelý milion prodaných kopií. Taková je příznivá bilance MMORPG Aion běžící na CryEnginu (Far Cry), takže svou grafikou určitě nezklame a bude vás bavit po hodiny a hodiny hraní. Vezmeme to od začátku podíváme se na to jak se tvoří postava a řekneme si k čemu je jaké povolání dobré.

Lord of the Rings online Orkové se blížili. Ve společenstvu bylo cítit až elektrizující napětí, strach, ale i zlobu a nenávist. Kapitánův herald vztyčil vlajku a sám kapitán se obrátil na svédruhy. "Kamarádi," vykřikl, "bude to dlouhý boj! Lovče, nastraž past, ať je to na chvíli zdrží. Ty, potulný barde, zahraj nám něco, co nás rozveselí. A ty, mistře trpaslíku, ochránče, postav se jim do cesty! Bude to dlouhý boj!" Sotva domluvil, první skřeti začali prorážet dveře.

Ano, i takto napínavě může vypadat MMORPG hra. A obvzlášť u hry Pán Prstenů online je tato atmosféra občas přímo do očí bijící. V tomto článku si proto povíme něco o každém z devíti povolání, co umí, co neumí a jakou mají funkci ve skupině.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání