Články o hře Runes of Magic

Runes of Magic  logoDle informací, které získal portál Massively na GDC10 (Game Developer Conference) v San Franciscu, oznámí Frogster v průběhu května další část hlavní linie hry Runes of Magic. Tento content update by měl do hry přinést mnohé od nového kontinentu, regionů, dungeonů, nového skill systému, navýšení maximální úrovně na 60 až po rozšíření nyní přidávaného Siege systému.

NRunes of Magic  logoedávno oznámený jarní patch pro Runes of Magic měl přinést mimo jiné oslavy jara. Oslavy měly probíhat formou maškarního bálu. Řekl bych, že vývojáři zde značně čerpali z pravidelných eventů probíhajících v LotRO. Zde by hráči měli mít možnost konzumovat nepřeberné množství ovoce a sladkostí obnovujících zdraví. Vedle toho by také měli mít možnost stát se vlastníky některých z masek, či převtělovacích elixírů.

Runes of MagicFree to play MMO již mají na trhu nějaký ten podíl. Získaly si spoustu hráčů, kteří nechtějí do těchto her investovat a že jejich publikum nadále poroste je naprosto jasné. Jedno MMO, které má na tomto trhu velký podíl je Runes of Magic. Proto nám lidé z RoM přinášejí některá zajímavá čísla.

Obrázek k článku Runes of MagicJak všichni jistě dobře víme, na trhu bylo již hodně pokusů o svržení světa World of Warcraft z pomyslného trůnu v oblasti MMORPG her. Některé dobré, některé špatné, některé od pomalu nadnárodní, některé od menší firmy. Runes of Magic je dalším takovým pokusem a já bych vás teď rád ve zktrace uvedl do jeho světa.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání