Články o hře Age of Conan: Rise of the Godslayer

Age of Conan: Rise of Godslayer logoCraig Morrison si pro komunitu Age of Conan připravil nový měsíčník se shrnutím toho nejdůležitějšího, co hru v posledním měsíci potkalo a co ji v těch následujících čeká. Již ze začátku dopisu je naznačeno, že tahounem tohoto měsíce je nasazení Dreamworld enginu do hry.

logoMnozí z vás nepochybně slyšeli o nově přicházejícím datadisku hry Age of Conan s názvem Rise of the Godslayer. Tento update má nabídnout především novu rasu - Khitan, která má do hry přinést trochu svěžího vzduchu. Neméně důležitou součástí datadisku budou ale nové lokace, úplně nový kontinent a spousta obsahu. No a zrovna včera přišli pánové Craig Morrison a Joel Bylos z Funcomu s videem z closed beta testu RoG, o které se s vámi rádi podělíme.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání