Články o hře Second Life

Logo hry Second LifeMMO hra Second Life od firmy Linden Labs je poměrně zajímavá a značně neotřelá. V této hře totiž nelevelujete, nemlátíte potvory, ani neraidíte jeskyně a na raidovní bossy už vůbec zapomeňte. Stěžejní téma hry je obsaženo v jejím názvu - ano, myslím to slovo "life", tedy hezky česky "život". Second Life vás zavede na fiktivní svět, který je však v řadě věcí podobný tomu našemu a vy zde prostě budete žít. Vytvoříte si své alterego s vlastním jménem a příjmením, upravíte si jeho vzhled a můžete se pustit do obrovského dobrodružství zvaného život. Pojďme se společně podívat do tohoto světa, zjistit, co je Second Life zač a jak je na tom v současné době.

Second LifeVe známé simulaci skutečného světa Second Life určitě ano. Nestea a Coca-Cola oznámili jejich oficiální sponzoring virtuálního bluesového clubu Junkyard Blues ve hře Second Life. Toto propojení se zdá o to silnější, když před měsícem v Second Life známý bluesman Von Johin podepsal nahrávací smlouvu, což z něj dělá historicky prvního virtuálního muzikanta, co prolomil ledy mainstreamu skutečného světa.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání