Články o hře SUN

logoPo přečtení novinky, ve které se psalo o otevření SUN Online, jsem spustil YouTube, abych se podíval, jak hra vypadá graficky a jestli to má vůbec cenu zkoušet. To co jsem viděl mě docela překvapilo. Styl grafiky sice asijský, čímž u mě většina MMO končí, ale detailnost byla velmi pěkná. Řekl jsem si, že asijský styl překousnu a dám hře šanci. Jak to dopadlo? Čtěte dál.

Logo hry SUNMMORPG titul Soul of the Ultimate Nation (často zkracováno jako SUN) od korejské firmy Webzen je odedneška spuštěn ve své anglické lokalizaci. Tato hra je v Koreji v provozu už od roku 2006 a byla lokalizována pro činské, japonské a taiwanské teritorium. Až nyní se přidává lokalizace anglická, která určitě napomůže rozšířit hru i na Západě. U příležitosti oslav spuštění hry se Webzen rozhodl rozdat všem novým postavám několik předmětů, navíc mistři guild dostali od vývojářů herní peníze pro další rozvoj a podporu svých guild.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání