MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

Aion logoVětšina z vás, dobrodruhů ze světa Aion, má ještě v živé paměti někonečně dlouhé fronty při logování do hry. Tyto časy jsou naštěstí již minulostí, situace se uklidnila a většina lidí je schopna překonat dělítko mezi úvodní obrazovkou a hrou prakticky okamžitě. Hra vstupuje do stabilní a klidné fáze.

NCsoft se každopádně rozhodl trpělivým hráčům věnovat malý dárek za překousnutí všech obtíží minulých. Tento amulet vám těžko vynahradí čas strávený ve frontě, alespoň však trochu urychlí váš herní postup.

icecrownJestě před novým datadiskem se ve World of Warcraft objeví nový patch. Ponese číslo 3.3 a hráčům umožní další zajímavé boje proti Pohromě a Králi Lichů. Otevře se nový raid Icecrown Citadel, na jehož vrcholu se náchází Ledový Trůn. Na tomto trůnu už od nepaměti usedávali Králové Lichů. Hrdinové Aliance a Hordy se je vypraví vyzvat na souboj a navždy tak Pohromu porazit.

Přidej se k nám

Pro některé z nás už začal nebo brzy začne školní rok a my v rukou pevně držíme plán na znovuspuštění nyní mdlého MMOGames.cz. Změny se odehrají na třech frontách

  1. Redakce - chceme provětrat redakci, nabrat nové členy, znovu přivívat ty, co s námi chtějí pokračovat a pozměnit režim práce redakce
  2. Změnit některé obsahové prvky portálu tak, aby více seděl specifiku MMO a hlavně se více vyhranit a získat tak svou tvář
  3. Ostatní - k podstatné změně patří například nová hnací síla, jež se ujme vedení - Heady. Chystají se spojení s jinými weby nebo například podpora v námi tvořené online webové hře

Z toho důvodu hledáme nové členy redakce.

Rád píšeš? A chtěl bys psát pro nás?
Hledáme nové redaktory do našeho týmu!
Chyť svou životní šanci za pačesy a přidej se k nám!

World of Warcraft: Cataclysm

Blizzard před několika dny oznámil, že na svět přijde nový datadisk jejich MMORPG hry s velkým "M". Dějiny World of Warcraft se opět pohnou o krok kupředu a tentokrát to bude krok opravdu velký. Datadisk ponese název Cataclysm a dojde v něm k nejedné velké změně.

LotRO: Siege of MirkwoodV poslední době bylo oznámeno mnoho herních datadisků. A zrovna v této příhodné době vývojáři z Turbine oznámili nejnovější přídavek pro svoji hru Lord of the Rings Online. Někteří prahli po zašlé slávě obléhaného Gondoru. Jiní zase chtěli prozkoumávat rozlehlé pláně Rohanu. A někdo chtěl jít z témné Morie do ještě temnějšího Temného hvozdu. A ten poslední, ten bude mít radost jako první.

Dark ElfBylo nebylo, za devatero horami a devatero řekami bylo jedno maličké království a v něm vládnul jeden starý a moc nemocný král. Stalo se, jednoho neštastného, zamračeného dne, že nebohý král náhle zemřel a nechal tak své chudé království bez  nástupce.

Osud si s královstvím pohrával opravdu škaredě, aby toho nebylo málo, ještě se v okolních zemích začali objevovat smradlaví skřeti, lakomí trpaslíci a další zlí králové (rozuměj hráči) a dělali si zálusk na tohle chudé královstvíčko.

Obyvatelstvo země se moc a moc modlilo, až se stal zázrak a do země přicestoval jeden mladý, silný, pohledný a po všech stránkách dokonalý princ v překrásné stříbrné zbroji (to jsi ty po registraci do hry) a stal se králem!

Ragnarok OnlineVe druhém díle se zaměříme hlavně na herní změny, které dělají server Re-MortalRO jedinečným. Pro lepší pochopení se však potřebujeme také podívat na historii serveru, konkrétně na vývoj jeho možností. V dobách ImmortalRO nebyl Ragnarok Online zdaleka tam, kde je nyní. Vezměme si například samotný technický vývoj serveru. Internetové linky nebyly na takové úrovni, jako jsou dnes, natož pak samotný server. A také GM tým měl samozřejmě o pár let méně. To vše mělo jistě vliv na server, ať už negativní, či pozitivní.
Dříve server nabízel několik „high-rate" prvků, jako byl například job-changer, který umožňoval změnit své povolání pouhým kliknutím, tudíž odpadla povinnost splnit přestupový úkol. K tomu připočtěme možnost lehkého nakoupení speciálních předmětů na vyvolávání bossů, pár vlastních úkolů a tím se blížíme ke konci. Zbytek bylo na hráčích, jak se zabavili.

ArthasPřed několika měsící mi můj kamarád, který hraje WoW, odpověděl na moji otázku, co si myslí o Arthasovi. Bylo to chvíli po vydáni WotLk, a tak něco málo o Arthasovi věděl. Řekli mi, že se si myslí, že je to asi dost silná postava. Přikývl jsem mu, ale to jsem ještě nevěděl, co mi řekne dál: ,,Už se těším až ho porazíme." ,,Cože??", reagoval jsem, ,,porazíme?" po chvílí jsem se dozvěděl, že by se mohl objevit v některém z nasledujících patchů nebo datadisku dungeon, ve kterém se hráči utakjí se samotným Arthasem. Byl jsem šokován. Vložil jsem tvář do dlaní a přemýšlel, jak je něco takového možné. Arthas, král Lichů, nejednou jmenována jako nejmocnější postava Warcraftu. On a jeho Mrazivý smutek. Nemohl jsem tomu věřit a už tehdá jsem si pokládal otázky. Co bude dál? Zabijí Arthase a pak co? Pravděbodobně pošlou hráče na jinou planetu nebo je pošlou dobýt svět nag to nevím, ale proč zabít Arthase? Ti co Warcraft znají aspoň od Wacrfat III Reign of Chaos vědí, čím vším si musel Arthas projí. A teď ve WoW přijde banda nějakých panáčků, o kterých historie Warcraftu nikdy nemluvila a porazí ho? Porazí Arthase? To se mi prostě nelíbílo. Celkově myšlenka toho, že největší strašák a vůbec žijící legenda Arthas, padna pod zraněním kouzel a ran nějakých hráčů z guild. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek. Sice to dlouho trvalo, když vezmu v potaz, kolik dní od tohoto objevu uběhlo, ale i tak bych chtěl znát Váš názor na tuto věc a to specielně těch, co Warcraft znají!

 

Ragnarok Online

Korejské MMORPG Ragnarok, zvláštní mimo jiné svým nezvyklým grafickým ztvárněním, kde prostředí je tvořeno 3D grafikou a postavy 2D sprity, si u nás ve své době získalo nemalou přízeň. Dlouhou dobu tu figurovali (a figurují) především 2 české fanouškovské servery - Czechro a Reborn. Jako každá stárnoucí hra, i této ubývají postupem času hráči. Vznikají hry nové a snaží se nabídnout stále něco nového.

Vrátit Ragnaroku zašlou slávou chce projekt Re-Mortal, který chce stávající ale i nové hráče zaujmout řadou nových myšlenek a funkcí, namátkou například možnosti PVP, která na výše zmiňovaných serverech chybí.

Hledáte-li neotřelou MMO zábavu zdarma a navíc v českém prostředí? Ať už jste Ragnarok hráli či nikoliv, připravili pro vás tvůrci ReMortalRO třídílný článek, který vás zasvětí do Ragnaroku samotného, tak i jejich serveru.

Na GameTrailers se dnes objevil nový trailer z připravované komiksovky Champions Online. Jak už napovídá název Lairs, v traileru uvidíte především doupada tamějších superpadouchů, která ve hře bezpochyby nejednou vypleníte. Tak neváhejte a užijte si tenhle ještě horký trailer i v HD kvalitě!

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání