Články o hře Champions Online

Champions LogoKomunita okolo Champions Online byla po ohlášení placeného rozšíření a příliš brzo vydaného patche hodně nespokojená. Cryptic Studios se tedy rozhodlo své chyby napravit. Jak? Čtěte dál.

Na GameTrailers se dnes objevil nový trailer z připravované komiksovky Champions Online. Jak už napovídá název Lairs, v traileru uvidíte především doupada tamějších superpadouchů, která ve hře bezpochyby nejednou vypleníte. Tak neváhejte a užijte si tenhle ještě horký trailer i v HD kvalitě!

Champions OnlineJak špatně někdy vypadají trailery na MMO, ukazuje zářný příklad v podobě Champions Online. Slabá minutka in-game záběrů (ne však gameplay) ukazuje největší neduh MMO - nulovou kolizi v soubojích. Ta je střídána absencí atmosféry a prázdným tichým světem. Osobně mě nepřesvědčil ani hlavní tahák tohoto typu her - cool hrdinové. Budiž nám útěchou, že ve hře bude možnost si hrdiny přizpůsobit jako nikde jinde. Chabý vzhled hrdinů tedy můžeme naivně svést na jeho tvůrce s příslibem, že my si vytvoříme lepšího. Kdo čekal od ukázky této hrdinské akce ve stylu City of Heroes něco více, bude nejspíše zklamán. Ale posuďte sami.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání