Články o hře Lord of the Rings Online: Mines of Moria

One ring

Další "kapitola Pána Prstenů" s názvem Scourge of Khazad-Dûm se od včerejšího dne píše na amerických serverech Lord of the Rings Online. Další velký content patch je zatím dostupný právě pro americké hráče, ti evropští si na vydání budou muset počkat pravděpodobně do zítřka, tedy čtvrtka 25.6. Hlavním lákadlem nového patche jsou...

Tak book 7 už je za námi a sice toho nepřidal zase tolik (Forochel byl rozsáhlejší), ale alespoň autoři vydali nějaké to suma-sumárum o tom, co můžeme do konce tohoto roku čekat.

moria logoTurbine včera oznámili datum vydání nového updatu pro Lord of the Rings Online - Volume II, Book 7 - Leaves of Lorien. Toto datum je úterý 17.3. pro americké servery a čtvrtek 26.3. pro evropské. Zároveň odkryli info o novém 12ti členném raidu, craftovacích instancích, jarním festivalu a mnoho dalších věcí, které si v tomto článku stručně shrneme.

LotroS příchodem nového free obsahu pro Lord of the Rings Online se nám vývojáři z Turbine rozpovídali a už potřetí za velice krátkou dobu nám odpovídají na všetečné a opakující se otázky. Vzhledem k tomu, že některé otázky se již opakují, jsme výjmečně vynechali podrobný překlad a budou přeloženy jenom podstatné odpovědi.

TurbineBude opravdu zbytek Lothlórienu?

Objeví se nové hudební nástroje?

Budou nová hobby v nejbližší budoucnosti?

Budou vylepšeny schopnosti minstrelů?

Na to vše odpověděli vývojáři Lord of the Rings Online v posledním DEV CHATU!

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání