Články o hře Galaxy Online

logoK další z mnoha her v Open Beta test stádiu se nyní připojuje i Galaxy Online společnosti IGG. Společně s betou bude spuštěn i nový server Pisces a vývojáři počítají s mnoha eventy pro rozjetí nového beta testu.

Galaxy OnlineIGG připravila přehled vlastností jejich nedávno oznámené MMORTS Galaxy Online, za účelem představit hráčům základní koncepty a prostředí hry.

Galaxy Online je velmi flexibilní MMORTS, odehrávající se v rozlehlých prostorách vesmíru. Hra umožňuje velké množství svobody v rozhodování, kam chcete jít a co chcete dělat. Můžete objevovat nové planety, zkoumat jejich zdroje, rozhodovat se kdy a jak je využít ve svůj prospěch. Nesmíte ovšem zapomenout, že ve vesmíru nejste sami. Budete muset o tyto zdroje soupeřit se svými protihráči. Můžete vést jednoduchý a zábavný život businessmana, získajícího profit z materiálních zdrojů nebo vést flotilu válečných lodí a rozvíjet vaše inter-galaktické impérium.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání