Tag "open beta"

Nedávno jsme vás informovali o aktualizaci stavu Martial Empires, která přinesla mimo jiné i Open Beta přístup do hry. Dnes vám přinášíme první dojmy ze hry, které možná někoho přesvědčí zkusit tohle fantasy MMO.

logoZhruba dvouměsíční testování pro uzavřenou skupinu lidí přináší své výsledky a Martial Empires postupují do další fáze vývoje. Brány Open Bety se právě otevřeli, takže registrujte, stahujte a testujte!

AllodsNadějně vypadající MMORPG "Free 2 Play" Allods Online od Ruské společnosti Astrum Nival k nám právě přišlo se samolepkou open beta. Vývojáři s rozpočtem 12 milionů dolarů si vzali do hlavy, že udělají AAA MMORPG bez poplatku. A povedlo se? Zdali ano či ne se dozvíme v nadcházejícíh dnech. Avšak již dnes máme malé pochybnosti.

The Chronicles of Spellborn logo

Od uživatele archie nám přišly informacemi poměrně nabité první dojmy ze hry The Chronicles of Spellborn, za které dostává 70 měďáků.

Hned na začátku musím říci, že marketingové triky s hláškami open beta mě pěkně naštvaly. Abych to objasnil, pod dojmem, že se jedná o otevřený betatest, zaregistroval jsem se a hru si stáhl. Všechno bez problémů, až na malý háček. Bez zaplacení máte přístupnou jen startovní lokaci a jednu sousední, dosáhnout můžete maximálně level 7, jinak musíte zaplatit příslušný poplatek, a to ještě zbytečně složitým způsobem. Tento marketingový trik ve mně vzbudil nedůvěru hned na začátku. Podle mě se prostě jedná o TRIAL a autoři se mazaně snaží vyhnout debaklu s problémy při uvádění nové hry. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale za betatest snad hráči platit normálně nemusí.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání