Články autora Zikk

Allods logoEvropská verze Allods Online se brzy dočká dlouho očekávaného patche 1.0.06, který mimo jiné do hry přidá prvek zvaný Arena of Death. Verze 06 bude stále součástí Open Beta testování, po jehož konci nedojde ke smazání postav, takže je možné už nyní bez obav hrát. Co znamená Arena of Death a jaké budou další novinky v nadcházejícím updatu se dozvíte v tomto článku.

Dekaron logoGameHi, tvůrce F2P mmorpg Dekaron (v Americe fungující pod názvem 2Moons), připravil pro svou hru mega update. Jak již nadpis napovídá, tento patch byl pojmenován Good Day to Die a přináší řadu novinek. Dekaron (respektive 2Moons) sice nepatří mezi nejhranější tituly F2P scény, ale na trhu se stále drží. Nový patch by měl jeho místo upevnit a pokud možno zlepšit. Pojďme se na něj tedy podívat.

Allods logoPatch 1.0.07 je již nasazen na Ruské servery Allods Online. EU a US ještě nemají ani zveřejněno datum nasazení, ale již se na toto téma vedou mohutné diskuze a také se zvedla vlna nesouhlasu. Mnozí tvrdí, že jeho příchod znamená konec pro Allods Online a dokonce již někteří hráči na protest přestali po dobu 7 dní hrát. Jisté informace o budoucnosti spojené s tímto patchem jste si již mohli přečíst v článku Allods Online - dokonalý recept na katastrofu. Nyní se však pokusím tento patch rozebrat více do hloubky a zamyslím se nad jeho pozitivy, negativy a nakonec rozlousknu důvod nepokojů ze strany hráčů.

Champions LogoKomunita okolo Champions Online byla po ohlášení placeného rozšíření a příliš brzo vydaného patche hodně nespokojená. Cryptic Studios se tedy rozhodlo své chyby napravit. Jak? Čtěte dál.

sg logoVydání Stargate Resistance, dočasné náhrady Stargate Worlds, se blíží a budoucí hráči mají jedinečnou možnost hru objednat již dnes. Nyní se podívejme co lze navíc díky preorderu získat.


WoW logo

Nový datadisk Cataclysm k WoW již jeho tvůrce Blizzard Entertainment dávno oznámil. S postupem času na světlo světa prosakuje víc a víc informací o novinkách, které se v Cataclysmu objeví a my se dnes v krátkosti podíváme na ty poslední. Jedná se o seznam nových profesí a nový water engine, který nevypadá vůbec špatně.

Allods Online - logoMMORPG Allods Online se posunulo do druhé části testování a s ním se k nám dostává klient verze 1.0.0.4. Přináší s sebou opravy chyb, ale také změny vlastností hry, které si samotní hráči přáli. Jejich výčet je poměrně veliký, tak se pojďme podívat alespoň na ty hlavní.

AO logo

Evropský beta test Allods Online již nějakou dobu běží, ale dostat se do něj je velmi obtížné kvůli malému počtu klíčů. My vám příští týden přístup umožníme. A bude si moct zahrát rovnou 100 z vás. Nyní si můžete přečíst, na co se v EU CBT těšit.

Allods LogoAllods Online je mnou velmi očekávané, zdarma hratelné MMORPG od ruské firmy Astrum Nival. Od 10. do 24. listopadu probíhá Closed Beta Test v Americe a já jsem u toho samozřejmě nemohl chybět. Pojďme se tedy podívat, jak tato hra vypadá a jestli mé čekání nebylo zbytečné.

GW2 - logo

Guild Wars je jedna z mála mmorpg, které stačí zakoupit a následně není nutné platit další poplatky. Možná právě tento systém ji vystřelil mezi nejlepší a nejhranější mmo hry. Nyní se na nás valí pokračováni v podobě Guild Wars 2. Pojďme se podívat na dosud zveřejněné informace.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání